2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Kinijoje – galingas Lietuvos paplūdimio tinklininkių pasirodymas ir kelialapis į pusfinalį

Privalai perskaityti

Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė tęsia puikų žygį „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Kinijoje. Dvi pergales šeštadienį iškovojusios lietuvės pateko tarp keturių stipriausių turnyro komandų.

Aštuntfinalyje M. Paulikienė ir A. Raupelytė gana užtikrintai 2-0 (21:13, 21:18) nugalėjo šeštas pagal skirstymą kines Lin MeiMei ir Zeng Jinjin.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės dominavo pirmajame sete ir išsiveržė į priekį. Antrajame sete buvo kiek lygesnė kova, o setui artėjant į pabaigą rezultatas dar buvo lygus 18:18. Tuomet lietuvės pelnė tris taškus iš eilės ir žengė į ketvirtfinalį.

Ketvirtfinalyje M. Paulikienė ir A. Raupelytė vos per 31 min. 2-0 (21:15, 21:10) sutriuškino norveges Sunnivą Helland-Hansen ir Emilie Olimstad.

Į tokio lygio turnyro pusfinalį Lietuvos sportininkės pateko antrą kartą karjeroje.

11-ą reitingą turnyre turinčios M. Paulikienė ir A. Raupelytė jau užsitikrino mažiausiai 600 pasaulio reitingo taškų, o dėl vietos finale kovos su dar viena Kinijos pora – Zhu Lingdi ir Cao Shuting.

Turnyro Kinijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img