2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Dziudo imtynininkė Sandra Jablonskytė – apie įgyvendintą svajonę ir mėgstamiausius filmus

Privalai perskaityti

Dziudo kovotoja Sandra Jablonskytė – Tokijo olimpinių žaidynių dalyvė, Europos čempionato penktos vietos laimėtoja. Nors šiemet buvo išrinkta Lietuvos dziudo federacijos prezidente, ji ir toliau atkakliai siekia teisės dalyvauti Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.

Akivaizdu, kad daug laisvo laiko S.Jablonskytė neturi, bet vieną svajonę, susijusią su muzika, šiemet spėjo įgyvendinti.

Svajonių koncertas

S.Jablonskytės klausomos muzikos stilius – labai įvairus. Ji gali klausytis tiek popmuzikos, tiek tokių grupių kaip „Metallica“.

„Turiu skirtingus grojaraščius: vienokios muzikos klausau laisvalaikiu, per varžybas – kitokios, dar kitokios – kai sportuoju treniruotėse. Muzika mane lydi visur. Man net treniruotėse einasi lengviau, kai esu su ausinėmis“, – prisipažįsta dziudo kovotoja.

Nuo pat vaikystės S.Jablonskytė buvo JAV atlikėjos Beyonce gerbėja. Ji nuolat žiūrėdavo šios žvaigždės gyvų koncertų transliacijas ar įrašus bei svajodavo kada nors sudalyvauti dainininkės koncerte.

„Šiemet pagaliau pavyko išpildyti šį norą – nuvažiavau į Varšuvoje vykusį Beyonce koncertą. Tai buvo nepakartojama – žiūrėjau ir negalėjau patikėti, kokia ji talentinga atlikėja. Jos balsas, sukurtas šou ir atsidavimas publikai tiesiog užbūrė. Manau, niekas neliko abejingas“, – įspūdžiais dalijasi S.Jablonskytė.

Hario Poterio gerbėja

Pašnekovė neslepia, kad pastaruoju metu skaito mažiau: „Skaitymui reikia turėti laisvo laiko, o jo turiu mažai. Nors daug keliauju, bet laiką lėktuve dažniausiai skiriu miegui, o treniruočių stovyklose tam irgi jo neatrandu.“

Daugiausiai knygų S.Jablonskytė perskaitė vaikystėje ir paauglystėje. Tuo metu viso pasaulio jaunimo dėmesį kaustė J.K.Rowling sukurta Hario Poterio knygų serija, todėl šis personažas nepaliko abejingos ir Lietuvos sportininkės.

„Hario Poterio knygos perskaitytos po kelis kartus, – šypsosi Sandra. – Taip pat įsiminė knyga „Jūsų pasąmonės galia“, kurią turbūt visi sportininkai yra turėję savo rankose.“

Pripažinti filmai

S.Jablonskytė prisipažįsta, kad filmų yra peržiūrėjusi gana daug. Olimpietė iki šiol pažiūri Hario Poterio serijos filmus.

„Taip pat patiko filmas pagal kitą J.K.Rowling knygą – „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“. Vis dėlto vienas iš mano favoritų yra filmas „Neliečiamieji“. Tai pagal tikrą istoriją sukurtas filmas – liūdnokas, bet kartu pamokantis“, – sako S.Jablonskytė.

Filmus sportininkė dažniausiai žiūri namie.

Geriausi

Knyga: Josephas Murphy „Jūsų pasąmonės galia“.

Grupė / atlikėjas: Beyonce.

Filmas / serialas: „Neliečiamieji“.

LTOK Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img