2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

M. Paulikienė ir A. Raupelytė Kinijoje pakartojo geriausią karjeros rezultatą

Privalai perskaityti

Kinijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Lietuvos atstovės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė užėmė ketvirtąją vietą ir pakartojo geriausią savo pasiekimą tokio lygio varžybose.

Paskutinę varžybų dieną lietuvės turėjo galimybę pagerinti šią poziciją, bet to padaryti nepavyko. Pusfinalyje lietuvės 0-2 (14:21, 18:21) pralaimėjo kinėms Zhu Lingdi ir Cao Shuting.

Abu setai pusfinalyje klostėsi panašiai. Ilgą laiką rezultatas buvo apylygis, bet vėliau varžovės sužaisdavo sėkmingą atkarpą, po kurios įgydavo kelių taškų persvarą bei taip įrodydamos savo pranašumą.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos lietuvėms su brazilėmis Taina Silva ir Victoria Lopes Pereira teko žaisti lietingomis sąlygomis. Su jomis geriau susidorojo brazilės, kurios nugalėjo M. Paulikienę ir A. Raupelytę 2-0 (21:15, 21:16).

Už ketvirtąją vietą Lietuvos paplūdimio tinklininkėms atiteko 680 pasaulio reitingo taškų.

Turnyro Kinijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

M. Paulikienė ir A. Raupelytė lapkričio 16-19 dienomis turėtų dalyvauti kitame „Beach Pro Tour Challenge“ turnyre Tailande. Čia taip pat yra užsiregistravusios Ieva Dumbauskaitė ir Skalvė Križanauskaitė, o vyrų tarpe – Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šarūnas Pacevičius UCI varžybose Lenkijoje – 8-as, o Justinas Pavlovas – 11-as

Šeštadienį, balandžio 20-ąją, Lenkijoje surengtų 21-ųjų kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso varžybų „Rusza Peleton“ (UCI III kategorija) ir pirmajame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img