2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvio M. Bukausko pergalių serija sustabdyta nokautu Sao Paule

Privalai perskaityti

Sao Paulo, Brazilija – Lietuvos kovotojas Modestas Bukauskas (15-6) patyrė pralaimėjimą, kuris nutraukė jo pergalių seriją UFC „Fight Night“ renginyje. 29-erių metų atletas stojo į ringą prieš be pralaimėjimų karjeroje žengusį brazilą Vitorą Petrino (10-0), kuris triumfavo antrojo raundo pradžioje, nokautuodamas Bukauską.

Pirmajame raunde buvo matyti Vitoro Petrino dominavimas, pademonstravusio ne tik išpuolius, bet ir graplingo sugebėjimus, sukeldamas nepatogumų lietuviui. Bukauskas, nors ir mėgino priešintis, susidūrė su Petrino kantrybe ir gerai apgalvotomis taktikomis tiek stovint, tiek ant žemės.

Kovos akcentas įvyko antrajame raunde, kuris buvo pilnas įtampos ir taktiško laukimo, kol Bukauskas pateikė galingą dešinės rankos smūgį. Deja, Petrino puikiai pasitiko M. Bukausko ataką kaire ranka ir atsakė lemiamu smūgiu, po kurio teisėjas nedelsdamas nutraukė kovą.

Vitoro Petrino komentuojant savo pergalę, pabrėžė savo norą nokautuoti lietuvį kuo greičiau: „Strategija buvo surengti šou ir aš norėjau jį nokautuoti. Dėl to kalbėjau su treneriu ir mes siekėme šio tikslo.“

Petrino, turintis solidų rekordą ir dešimties pergalių seriją UFC, parodė savo galią ir šįkart. Ankstesnės jo pergalės, įskaitant skausmingą veiksmą prieš Marciną Prachnio „UFC 290“ ir sprendimą prieš Antoną Turkaljį anksčiau šiais metais, tik pabrėžia jo stabilumą arenoje.

M. Bukauskas, grįžęs į UFC po pergalių „Cage Warriors“ organizacijoje, šiame mače turėjo tikėjimąsi tęsti savo keturių kovų pergalių seriją. Nepaisant šios nesėkmės, lietuvis anksčiau šiais metais nugalėjo Zacą Paugą teisėjų sprendimu ir tikėjosi dar vienos pergalės šiame mače.

Nepaisant šios skaudžios nesėkmės, Modesto Bukausko pasiekimai išlieka įspūdingi, su 9 nokautais savo pergalių sąskaitoje, o šis pralaimėjimas – tik dar vienas išbandymas jo karjeroje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img