2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvis J. Trainauskas su partneriu P. Alam sėkmingai startavo NCAA ITA rudens čempionate

Privalai perskaityti

San Diego, JAV – Justas Trainauskas, lietuvis teniso žaidėjas, kartu su savo partneriu Peteriu Alam, atstovaujantis „Pacific Tigers“ komandai, demonstravo solidų žaidimą NCAA ITA rudens čempionato pradžioje. Duetas įspūdingai pradėjo turnyrą, įveikdamas „Duke“ universiteto ekipą – Andrew Zhangą ir Michaelą Hellerį – rezultatais 6:3, 6:4.

Ši pergalė dueto viltims kibirkščiavo, tačiau aštuntfinalyje jų kelias buvo staigiai sustabdytas. Trainauskas ir Alam susidūrė su „Old Dominion“ universiteto Connoriu Henry Van Schalkwyku ir Codie Schalką Van Schalkwyku, kurie įrodė savo pranašumą laimėdami 7:6 (7:3), 6:1.

Nors lietuvio ir jo partnerio pasirodymas čempionate pasibaigė anksti, jų varžovai iš „Old Dominion“ ekipa keliavo iki pat finalo. Finale Van Schalkwykai nusileido Ozanui Bariui ir Maxui Sheldonui, kuriems pralaimėjo 5:7, 3:6.

21 metų Justas Trainauskas džiaugiasi trečiuoju sezonu JAV studentų teniso pirmenybėse, tuo metu jo porininkas Peteris Alam jau atsidūrė savo studijų finaliniame, ketvirtame kurse. „Pacific Tigers“ dueto kelias į šį prestižinį ITA rudens čempionatą buvo pasklidęs pergalėmis Šiaurės Vakarų regiono čempionate, o jų pasirodymas – tai pirmasis nuo 2017 metų atvejis, kai „Pacific Tigers“ teniso programa pasiuntė savo atstovus į šias varžybas.

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img