2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos Atletų Sėkmė: Šeši Medaliai IFBB Pasaulio Čempionate ir Trijų Apdovanojimų Šlovė Pasaulio Taurėje

Privalai perskaityti

Ispanijoje, Santa Susanoje, nuo spalio 31 d. iki lapkričio 6 d., vyko svarbus sporto renginys – IFBB kultūrizmo ir kūno rengybos pasaulio čempionatas bei pasaulio taurės varžybos. Lietuvos atletai čia pademonstravo savo meistriškumą, iškovodami iš viso devynis medalius. Pasaulio čempionate lietuviai gavo šešis medalius: trys sidabro ir trys bronzos, o pasaulio taurės varžybose – vieną aukso ir dvi bronzos medalius.

Sidabro medalius pasaulio čempionate iškovojo Gražvydas Grubas iš Kauno „Kūno kulto” ir Andrius Talačka bei Renata Černauskė iš Marijampolės „Tauro”. Pastaroji taip pat užėmė vienuoliktąją vietą savo kategorijoje. Bronzos medaliai atiteko Justui Poliakui iš Šiaulių „Fortūnos”, Dainiui Sakalauskui iš Vilniaus „Fitness LT” bei Andriui Talačkai.

Renginio metu įvyko Kongresas, kuriame Lietuvos federacijos prezidentė Sandra Martinkienė buvo apdovanota tarptautinės federacijos prezidento dr. R. Santonja medaliu už nuopelnus sportui.

Be medalių, Lietuvos atletai užėmė ir kitas aukštas vietas: Gedvydas Norkevičius liko per žingsnį nuo medalio, užėmęs dvi ketvirtas vietas, o Andrius Didžbalis – šeštą vietą. Janas Lukaševičius ir Dovilė Paulavičiūtė užėmė atitinkamai dešimtą ir vienuoliktą vietas, o Rasa Murauskienė finišavo penkioliktoje vietoje.

Pasaulio taurės varžybose Diana Skukauskė iš „Tauro” laimėjo pirmąją vietą „Fit Model” kategorijoje virš 35 metų ir buvo trečia iki 164 cm kategorijoje. Simona Keturakienė iš „Fitness LT” pelnė trečią vietą „Fit Model” virš 172 cm kategorijoje, o Neringa Bagdonavičienė užėmė septintą vietą iki 164 cm kategorijoje ir vienuoliktą vietą virš 35 metų kategorijoje.

Renginyje dalyvavo beveik 1700 sportininkų iš daugiau nei šimto pasaulio šalių, o Lietuvos sportininkų pasiekimai – tai įrodymas aukšto lygio profesionalumo ir ryžto.

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img