2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Pokyčiai LSŠF Breiko lygoje

Privalai perskaityti

Šių metų lapkričio 5 d. įvyko Lietuvos sportinių šokių federacijos Breiko lygos neeilinis rinkiminis susirinkimas, kurio metu rinktas lygos direktorius ir aptartos lygos veiklos ateities gairės.

Kandidatais į Breiko lygos direktoriaus pareigas buvo iškelti Mindaugas Bružas ir Laurynas Žakevičius, kurie abu pristatė savo veiklos programas.

M. Bružas programoje akcentavo varžybų, stovyklų ir kvalifikacijos kėlimo renginių treneriams sistemos kūrimą, rėmėjų pritraukimą, breiko sklaidos ir šokėjų masiškumo didinimo svarbą. L. Žakevičius siūlė organizacinius ir breiko valdymo pokyčius, renginių organizavimo sistemos, atletų meistriškumo ir kvalifikacijos kėlimo sistemos pokyčius, taip pat pabrėžė lyčių lygybės principo svarbą.

Po lygos narių balsavimo, dvejų metų laikotarpiui LSŠF Breiko lygos direktoriumi buvo išrinktas Mindaugas Bružas, kuris šias pareigas ėjo ir 2019 – 2022 m.

Mindaugas Bružas pats šoka breiką ir bendruomenės gyvenime dalyvauja nuo 2005 m. Jis yra breiko renginių organizatorius, treneris, tapęs ir Lietuvos breiko čempionų treneriu, pats iškovojęs Lietuvos čempionato medalių ir atstovavęs Lietuvai pasaulio čempionate. M. Bružas yra įgijęs vadybos ir verslo administravimo išsilavinimą Vilniaus Gedimino technikos universitete, dirbęs administracinį darbą LR Kultūros ministerijoje ir Nacionalinėje mokėjimų agentūroje.

Susirinkimo metu taip pat buvo nuspręsta formuoti lygos tarybą, kurią sudarys penki asmenys, nuosekliu grafiku rengti tarybos ir/arba lygos narių posėdžius. Negana to, pasidžiaugta Paryžiaus olimpinėms žaidynėms pradėjusios ruoštis D. Banevič – Bgirl Nickos rezultatais bei pirmąja Lietuvoje tarptautine WDSF breiko teisėjo licencija, kurią įgijo L. Žakevičius.

Naujajam Breiko lygos direktoriui linkime ištvermės ir kantrybės, įgyvendinant planus; dėkojame Laurynui Žakevičiui, kuris prie lygos vairo stovėjo pastaruosius metus ir plėtojo veiklą.

LSŠF naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img