2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Legendinis kovos menų treneris Mike Passenier sudrebino socialinius tinklus

Privalai perskaityti

Lapkričio vėsumoje, kovinių menų pasaulį sušildys ugnies gūsis – legendinis treneris Mike Passenier, žinomas kovos menų bendruomenėje kaip „Big Mike“. Jau lapkričio 18 dieną, atvyks su keliais savo sportininkais į prestižinį KOK MEGA SERIES „HERO’S” turnyrą, su pažadu sutriuškinti Lietuvos kovotojus.

Be jokių abėjonių „Mike’s Gym“ šiandien yra vienas didžiausių ir įžymiausių kovos menų sporto klubų visame pasaulyje.

Passenier treniravo ir treniruoja tokius pasaulio čempionus kaip Melvin Manhoef, Badr Hari, Chiko Kwasi,  Murthel Groenhart, Artur Kyshenko, Gökhan Saki ir daugelį kitų.

Šis lapkričio 18-osios turnyras, ASG arenoje, žada būti išskirtinis. Passenier su savo auklėtiniais neabejotinai sieks įrodyti, kad jų unikalus trenerio požiūris ir aukščiausio lygio pasirengimas yra raktas į pergalę. Visa sporto bendruomenė su nekantrumu laukia šio turnyro, kur „Mike’s Gym“ vėl įrašys savo vardą į kovinių menų istoriją.

Atvykite ir nepraleiskite progos viską pamatyti savo akimis.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt, daugiau informacijos bushido.lt

Video: https://youtu.be/_KxqUCEwdfs

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img