2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Benedikto Vanago Komanda Ruošiasi 2024-ųjų Dakaro Raliui

Privalai perskaityti

Lenktynininko Benedikto Vanago vadovaujama komanda „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ intensyviai ruošiasi 2024 metų Dakaro raliui, vyksiančiam Saudo Arabijoje. Tai bus jau 12-as B.Vanago dalyvavimas šiame iššūkių pilname renginyje, ir šiemet jis žada neeilinę patirtį tiek sau, tiek komandos nariams.

Visi Kompetencijos Po Vieną Stogą

„TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ neseniai įkūrė modernią sporto bazę Vilniaus vakarinio aplinkelio šalia. Naujosios 800 kvadratinių metrų patalpos ne tik palengvina kasdienį darbą, bet ir užtikrina efektyvesnį komandos veikimą. Tai vieta, kurioje vyksta visi reikalingi priežiūros, remonto ir tobulinimo darbai.

Naujokai Ir Patyrę Partneriai

Nors dauguma komandos narių dalyvaus Dakaro ralyje pirmą kartą, B.Vanagas yra įsitikinęs jų potencialu. Be to, komanda turi ilgalaikius partnerius, tokius kaip STIHL, SCANDAGRA, TOYOTA ir VOSTOK EUROPE, kurie jau daugiau nei dešimtmetį remia ir įkvepia ekipą.

Intriga Dėl Naujienų

Komanda žada atskleisti keletą svarbių naujienų ateinančią savaitę, su oficialiu pristatymu lapkričio 21-ąją. B.Vanagas pabrėžia, kad ekipažo sudėtis išlieka nepakitusi, o jame kartu su Lietuvos lenktynininku vėl dalyvaus estis Kuldaro Sikku.

Technikos Perkėlimas Į Dakarą

Visi Europos dalyviai turi pristatyti savo techniką į Barselonos uostą iki lapkričio pabaigos. Nuo ten lenktynių organizatoriai per mėnesį perkels visą įrangą į Janbu uostą Saudo Arabijoje. Ralis prasideda sausio 5-ąją ir baigiasi sausio 19-ąją.

Komanda „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ yra pasiruošusi ir pasiryžusi įrodyti savo jėgą ir ištvermę vienose sudėtingiausių lenktynių pasaulyje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img