2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Į mokyklos laikus grįžęs T.Dimša – nemėgęs kūno kultūros ir gerai išmokdavęs eilėraščius

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgirio“ gynėjas Tomas Dimša pirmuosius žingsnius krepšinyje žengė ten, kur ir dabar savo žaidimu džiugina sirgalius – Kaune.
Krepšininką į pašnekovo kėdę šalia pasisodino „Žalgiris TV“ laidų vedėja Eglė Jurgaitytė, kuri kartu su T.Dimša prisiminė jo mokyklos dienas pirmoje šio sezono „Žalgiris – tavo mokykloje“ projekto laidų rubrikos „Back To School“ serijoje.
„Mokykla kelia tikrai geras emocijas. Pradmenys viso to bendravimo, ne tik kalbant apie mokslus, bet ir visas bendravimas, draugai. Ir sportas tuo pačiu atsirado būtent nuo mokyklos laikų, – šypsojosi T.Dimša. – Pradžioje, kol buvau jaunesnis, mokykloje patiko viskas. Jau vėliau, kai ateina vyresni metai, kai tingi, kai nenori, kai kurie dalykai nepatinka. Būdavo tų dalykų.“
Kaip pasakojo pats žalgirietis, lankyti pamokas jis stengėsi stropiai, tačiau supratus, kad nori siekti profesionalaus sportininko karjeros, nuo 10 klasės tekdavo dalį pamokų praleisti. Retais atvejais gynėjas tuo ir pasinaudodavo, tačiau mokytojai suprato, kodėl pamokose T.Dimšos nebūna.
„Aišku, tekdavo ir pabėgti iš pamokų. Pamokų teisinti nereikėjo, nes tikriausiai visi galvodavo, kad esu treniruotėje, – tvirtino žaidėjas. – Mokytojai tikrai pykdavo, bet būdavo pasakyta, kad rimtai užsiimame sportu, yra treniruotės, tad darome, ką galime. Einame, kiek galime. Tokia situacija ir suprasdavo.“
Klausimų T.Dimšai uždavė ir projekto „Žalgiris – tavo mokykloje“ dalyviai. Paklaustas, ar gaudavo gerus pažymius, žalgirietis tvirtino, kad buvo tarp tų, kurie neišsiskyrė labai prastais pažymiais.
„Nesistengdavau visąlaik „varyti ant“ dešimtukų, gal labiau sėkmė kažkokia, įsiklausymas, tikrai nereikėdavo „kalti“. Pamenu, kai reikėdavo atmintinai išmokti eilėraščius. Tada reikėdavo „kalti“, bet atmintinai išmokti eilėraščius nebuvo sunku“, – pasakojo krepšininkas.
Kalbėdamas apie savo nemėgstamiausią pamoką T.Dimša nustebino ir E.Jurgaitytę savo atsakymu. Pasirodo, profesionalu sportininku po mokyklos greitai tapęs kaunietis nemėgo kūno kultūros. Tiesa, tam žalgirietis turėjo itin logišką ir suprantamą paaiškinimą.
„Nemėgstamiausia pamoka buvo kūno kultūra. Žinau, kad tikriausiai visi sako atvirkščiai. Kai visas pamokas lankiau tvarkingai, sėdėdavai per lietuvių kalbos, istorijos ar matematikos pamokas, tada 45 minutės kūno kultūros ir vėl grįžti į kokią istorijos pamoką. Visas būni suprakaitavęs. Nebuvo mokyklose tų dušų, to tikrai nemėgavau mokykloje“, – teigė pašnekovas.
Pokalbio pabaigoje T.Dimša atlaikė ir testą iš savo mėgstamiausios pamokos – geografijos. Kaip sekėsi žaidėjui, galima pamatyti naujausioje „Back To School“ laidų rubrikos serijoje.
Projekte „Žalgiris – tavo mokykloje“ šiame sezone dalyvauja rekordinis mokyklų skaičius – projekte užregistruotos net 72 mokyklos iš visos Lietuvos. Kviečiame ir toliau visus aktyviai dalyvauti, burti savo mokyklos bendruomenę bei savo garsiu palaikymu prisidėti prie pergalių!

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img