2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

„Olimpinėje panoramoje“ – olimpinės naujovės ir jų aidai Lietuvoje

Privalai perskaityti

Beisbolas ir softbolas, lakrosas, skvošas, kriketas ir sulietuvinto pavadinimo dar nė neturintis „flag“ futbolas pravėrė duris į 2028 metų Los Andželo olimpines žaidynes. Ką tai reiškia Lietuvai? Kokia šių sporto šakų padėtis Lietuvoje? Ar olimpinių vilčių skaičiuoklėje jas galime laikyti dėmenimis? Išsamiai apie tai – naujame virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ numeryje.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) leidžiamame žurnale rašoma ir apie kitus sprendimus, kuriuos priėmė Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) nariai Mumbajuje vykusioje sesijoje.

Tradiciškai „Olimpinė panorama“ daug dėmesio skiria LTOK su parneriais vykdomiems projektams, „LTeam“ komandos nariams, treneriams, šalies sporto talentams – jų kasdienybei ir laisvalaikiui.

Šiame numeryje – išsamūs pokalbiai su Lietuvos tinklinio ir imtynių federacijų vadovais apie šių sporto šakų aktualijas.

Taip pat „Olimpinėje panoramoje“ burlentininkas Juozas Bernotas ir baidarininkas Mindaugas Maldonis atskleidžia, su kokiais iššūkiais tenka susidurti sezono įkarštyje susilaukus šeimos pagausėjimo.

LTOK Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img