2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Į Dakaro Ralio Maratoną: Laisvydo Kanciaus Kelias Nuo Pasaulio Čempiono Titulo Iki Naujo Iššūkio

Privalai perskaityti

Neseniai įvykusiame pasaulio čempionate Maroke Laisvydas Kancius išgyveno dramą, tačiau galiausiai tapo pasaulio čempionu keturračių įskaitoje. Dabar jis intensyviai ruošiasi 2024-ųjų Dakaro ralio maratonui. Nors iki šiol nebuvo patvirtinęs dalyvavimo, dabar klaipėdietis atskleidė, kad lenktynėse tikrai dalyvaus.

Mažiau nei prieš mėnesį Maroke L. Kancius tapo pirmuoju Lietuvos motociklų sporto pasaulio čempionu. Tačiau lenktynininkas teigia, kad tai jau praeitis, o jo mintys ir dėmesys sutelkti į Dakarą, vyksiantį Saudo Arabijoje. Jo keturratis bus pažymėtas 170-uoju startiniu numeriu.

Kancius nurodo, kad ruošiasi Dakarui išlaikydamas stabilų ritmą: vieną dieną sporto salėje, kitą – treniruojasi su keturračiu. Jis nepergyvena dėl savo čempiono titulo ir laukia stiprios konkurencijos Dakare, kur dalyvaus keletas pajėgių lenktynininkų.

Įdomu, kad „Story Racing“ komanda, su kuria jis dalyvaus Dakare, ruošia naują keturratį. Nors technika bus nauja, L. Kancius tikina, kad esminiai pokyčiai nebus dideli, o adaptacija prie naujos technikos – ne problema.

Kalbėdamas apie savo lūkesčius Dakarui, lenktynininkas išlieka santūrus ir teigia, kad keli stiprūs konkurentai sukurs įdomią kovą. Jis mėgsta Saudo Arabijos klimatą ir pabrėžia, kad smulkūs faktoriai, pavyzdžiui, blogas miegas, gali turėti didelės įtakos lenktynių rezultatams.

Dakaro ralis startuos 2024 m. sausio 5 d. Alula mieste, o finišuos po dviejų savaičių. Lietuvos technika į Saudo Arabiją išvyks lapkritį, o Kanciui tai bus ketvirtasis startas Dakaro ralyje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img