2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Startuoja uždarų patalpų paplūdimio tinklinio jaunimo čempionatai

Privalai perskaityti

Šį savaitgalį prasidėjo naujas Lietuvos jaunimo uždarų patalpų paplūdimio tinklinio sezonas.

Šiame sezone čempionatai bus vykdomi penkiose amžiaus grupėse: U12, U14, U16, U18 ir U20. Kiekvienoje amžiaus grupėje bus rengiama po penkis etapus, o tai reiškia tik dar daugiau emocijų, pergalės džiaugsmo akimirkų, daugiau progų susitikti su žaidėjais bei draugais iš kitų miestų bei smagiai praleisti laiką.

Naujajame sezone keičiasi taškų skaičiavimo sistema. Nuo šiol už pirmąją vietą bus skiriama 40 taškų, antrąją 36 ir t.t. Svarbiausia tai, jog šie taškai galios ne tik Lietuvoje, tačiau ir Latvijoje. Surinktas taškų skaičius, kiekviename etape lems jūsų startinę vietą ne tik Lietuvos čempionato etapuose, tačiau ir Latvijos čempionatuose.

Lapkričio 10-11 dienomis pirmieji startavo U14 ir U16 amžiaus grupės sportininkai. Jie rinkosi Klaipėdos „KBC Beach arenoje“.

Lapkričio 17-18 dienomis vyks U18 ir U20 čempionatų startas. Pirmasis etapas – Šiaulių „Uniqa“ arenoje. Paskutiniai etapai numatomai balandžio viduryje.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img