2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Nuostabiai finišavęs „Kauno Žalgiris“ liko ketvirtas

Privalai perskaityti

Sekmadienį finišavo dar vienas intriguojantis Optibet A lygos sezonas.

Centrinėse jo 36-ojo turo rungtynėse, kuriose galėjo paaiškėti bronzos medalių laimėtojai, mesto derbyje „Kauno Žalgirio“ futbolininkai Dariaus ir Girėno stadione 4:2 (2:0) nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“.

Tokia mačo baigtis nulėmė tai, kad žalgiriečiai sezoną užbaigė ketvirtoje vietoje, o „Hegelmann“ liko penkti, tuo tarpu trečios vietos medaliai atiteko savo rungtynes laimėjusiems FA „Šiauliams“.

Žalgiriečiai šiame susitikime pirmame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą, kai tiksliais smūgiais pasižymėjo Karolis Šilkaitis ir Edvinas Girdvainis.

Vis dėlto „Hegelmann“ komanda rankų nuleisti linkusi nebuvo ir po pertraukos į aikštę grįžo įjungusi aukštesnę pavarą ir netrukus tai davė vaisių.

Giedrius Matulevičius netruko rezultatą sušvelninti, o smūgiu nuo žymos pusiausvyrą atstatė Samuelis Odeoyibo.

Nepaisant to, paskutinis žodis šiose rungtynėse priklausė žalgiriečiams – Artūras Dolžnikovas pasileido į greitą ataką, jo smūgis atsimušė į virpstą, bet pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubęs Armandas Kučys nukreipė jį vartus.

Nors „Hegelmann“ dar bandė taisyti situacija, jiems to padaryti nepavyko, o paskutinėmis mačo sekundėmis šeimininkų persvarą savo įvarčiu įtvirtino Florianas Davidas, tad pergale džiaugėsi Nerijaus Mačiulio auklėtiniai.

alyga naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img