2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

E. Jankauskas prieš Europos čempionato atrankos finišą: „Žiūrėsime, kaip susitvarkysime psichologiškai“

Privalai perskaityti

Lietuvos rinktinė jau rytoj baigs savo pasirodymą Europos čempionato atrankos turnyre išvykos rungtynėmis su Juodkalnija.

Paskutinis mačas ketvirtadienį prasidės 21.45 val., susitikimą tiesiogiai ir nemokamai rodys VIAPLAY platforma.

Prieš paskutinį šių metų rinktinių langą, Lietuvos ir Juodkalnijos situacija lentelėje yra ganėtinai panaši. Lietuviai per septynis žaistus mačus sukaupė 6 taškus ir grupėje šiuo metu užima ketvirtą vietą, tuo tarpu Juodkalnijos ekipa G grupėje per šešerias rungtynes surinko 8 taškus ir yra laipteliu aukščiau, trečia.

Primename, kad rugsėjo 7-ąją vykęs pirmasis Lietuvos ir Juodkalnijos mačas Kaune padovanojo sirgaliams neeilinę intrigą. Tada Gytis Paulauskas buvo išvedęs Lietuvos rinktinę į priekį, svečiai atsakė dviem savo įvarčiais, bet jau per pridėtą laiką rinktinės kapitonas Fedoras Černychas puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų išplėšė lietuviams tašką – dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2.

Prieš antrąjį mačą oficialioje spaudos konferencijoje dalyvavęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas teigė, kad rinktinei yra labai smagu, kad sugrįžo tikėjimas iš sirgalių pusės.

„Pasitikėjimas savimi ir mūsų sirgalių tikėjimas yra du svarbiausi faktoriai. Mes čia atvykome geros nuotaikos, su pasitikėjimu, bet įvykiai greitai keičiasi. Iš visos futbolo bendruomenės jau yra dideli lūkesčiai ir žiūrėsime, kaip susitvarkysime psichologiškai. Tačiau mūsų tikslas yra mūsų žaidimas, braižas, nenorime, kad išorinės jėgos tam darytų įtaką“, – sakė rinktinės treneris.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas.

Jis taip pat apgailestavo, kad prieš pat kelionę iš rikiuotės iškrito Eligijus Jankauskas.

„Visada gaila, kai tų opcijų sumažėja. Žinant jo savybes, tai tokie žaidėjai labai reikalingi komandai. Jis yra sprogstantis, galintis išbėgti į erdves žaidėjas“, – dėstė E. Jankauskas.

Strategas taip pat neatskleidė, kuris vartininkas rytoj stovės tarp virpstų – praėjusiame lange žibėjęs, bet po to žaidybinės praktikos neturėjęs Emilijus Zubas, ar Vilniaus „Žalgiryje“ poziciją susigrąžinęs Edvinas Gertmonas.

„Nusprendę jau esame ir tai buvo vienas iš karščiausių šio lango klaustukų. Reikėjo sprendimą priimti atsargiai ir strategiškai. Turėjome vyrišką pokalbį, sudėjome visus už ir prieš, bet atsakymą norėčiau pasilaikyti iki rytojaus“, – kalbėjo treneris.

E. Jankauskas Juodkalnijoje lankėsi ir rinktinei vadovaudamas pirmą kartą. Ketvirtadienio susitikime, jo teigimu, nemažai dalykų bus tokių pačių, bet šįkart tikimasi geresnio rezultato.

„Atsimenu gerai tas rungtynes, atsimenu ir atgarsius po tos dvikovos. Ryt daug dalykų bus panašių, nors praėjo ketveri ar penkeri metai. Praeitą kartą pralaimėjome 0:2, tad tikiuosi, kad dabar bus geresnės rungtynės“, – vylėsi specialistas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img