2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Lietuvoje bus vykdomas unikalus vaikų lengvosios atletikos projektas

Privalai perskaityti

„Fullgazz” vaikų ir jaunimo lengvosios atletikos akademija kartu su Lietuvos lengvosios atletikos federacija 2024 metais pradės įgyvendinti vaikų fizinio aktyvumo didinimo projektą „Vaikų fizinio aktyvumo didinimas įgyvendinant „Kids’ Athletics” programą Lietuvoje“. „Kids‘ Athletics“ programą, remdamasi pažangiausiais moksliniais tyrimais, parengė tarptautinė lengvosios atletikos federacija „World Athletics“. Ši programa įgyvendinama daugiau kaip 100 šalių visame pasaulyje, o nuo kitų metų bus išbandyta ir mūsų šalyje.

Anot projekto vadovo Jono Žakaičio: „Kids‘ Athletics“ programos pagrindas – vaikų treniravimas per smagius sportinius žaidimus ir pratimus, lengvai pritaikomus įvairiems gebėjimams ir nereikalaujančius specializuotos erdvės ar įrangos. Programa sudėliota taip, kad vaikai įgautų gerus judesio ir lengvosios atletikos rungčių pagrindus žaisdami, mokydamiesi komandinio darbo ir sporto vertybių. Treniruotėse vaikai ne tik bėgios, bet ir mokysis sprinto bei įvairių pratimų atlikimo technikos, susipažins su lengvosios atletikos rungtimis, dalyvaus žaidynėse. Svarbu pažymėti, kad projektu siekiama sudominti vaikus sportu, išmokyti juos mėgautis procesu, integruoti aktyvų laisvalaikį į jų gyvenimą, o ne tik kovoti dėl sportinių pasiekimų ir rezultatų.”

Projekto vykdytojai kviečia dalyvauti atrankoje trenerius, mokytojus, sporto specialistus ar instruktorius, norinčius pradėti trenerių veiklą visoje Lietuvoje ir tapti komandos dalimi. Neeiline galimybe susidomėję kandidatai kviečiami teikti paraiškas iki šių metų lapkričio 19 dienos užpildydami formą – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemTjLAolwoRNE_2wIZIC3Ej60FW9vBniKHvg99StGMHMhOZw/viewform

Atrinkti 10 projekto dalyvių dalyvaus gyvuose kelių dienų mokymuose Vilniuje bei turės galimybę prisijungti prie nuotolinių konsultacijų viso projekto metu. Po mokymų visi dalyviai turės surinkti naujus lengvosios atletikos būrelius savo gyvenvietėse. Treneriai gaus „Kids’ Athletics” sportinės įrangos bazinius komplektus treniruotėms, projekto metu bus apmokamas treniruočių vedimas, padengti sporto erdvių nuomos bei kelionių į žaidynes kaštai.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Jis bus įgyvendinamas iki 2024 m. lapkričio mėn. pabaigos.

LLAF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img