2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos Finansinių Įstaigų Teniso Turnyras 2023: SEB Banko Triumfas

Privalai perskaityti

Lietuvos bankų ir finansinių įstaigų atstovai susitiko 16-ąjį kartą teniso turnyre „BFI Cup 2023”, kuris vyko lapkričio 11 ir 12 dienomis Vilniuje. Turnyre dalyvavo 9 komandos su daugiau nei 70 tenisininkų, įskaitant ir vieną komandą iš Latvijos. Varžybų metu žaidėjai varžėsi vienetų, dvejetų (taip pat mišrių porų) ir komandiniuose žaidimuose.

SEB banko atstovai pasirodė kaip stipriausia komanda, surinkę rekordinius 136 taškus ir užėmę pirmą vietą. Antrąją vietą užėmė „Danske bank” komanda su 50 taškais, o trečiąją vietą užėmė „Swedbank” su 40 taškais. Kitos komandos, tokiomis kaip „PricewaterhouseCoopers”, „Orion Securities”, „kevin.eu” ir Latvijos komanda, taip pat dalyvavo ir pasirodė garbingai.

Turnyrą organizavo MB „Teniso turnyrai”, o renginį rėmė bankinių technologijų bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos” (BS/2), priklausanti „Penki kontinentai” grupei. Įdomu tai, kad vienas iš BS/2 komandos narių, Edgaras Simonaitis, užėmė 6-ą vietą vienetų varžybose savo amžiaus kategorijoje.

Šis renginys yra puikus būdas bankų ir finansinių įstaigų atstovams susitikti ir ne tik demonstruoti savo finansų valdymo įgūdžius, bet ir parodyti sportinį potencialą teniso aikštelėje. Tenisas yra mėgstamas sportas tarp verslo ir bankininkų bendruomenės narių, kurie mėgaujasi šiuo žaidimu kaip intelektualiniu ir fizinio aktyvumo būdu.

Paminėtina, kad tenisas turi gilias istorines tradicijas ir yra viena iš populiariausių sporto šakų su raketėmis pasaulyje.

Bendra turnyro lentelė:

1 vieta – SEB bankas – 136 taškai 2 vieta – DANSKE bankas – 50 taškų 3 vieta – SWEDBANK – 40 taškų 4 vieta – PricewaterhouseCoopers – 26 taškai 5 vieta – Orion Securities – 17 taškų 6 vieta – kevin.eu – 16 taškų 7 vieta – Latvia – 6 taškai 8 vieta – BS2 – 1 taškas 9 vieta – Lietuvos bankas – 0 taškų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img