2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Turime kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes!

Privalai perskaityti

Trečiadienį paaiškėjo, kad Lietuvai atiteko kelialapis į Paryžiaus olimpinių žaidynių dviračių plento moterų grupines lenktynes. Apie šalims atitekusias kvotas paskelbė Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI).

Paryžiaus olimpinių žaidynių moterų grupinės lenktynės vyks kitų metų rugpjūčio 4 d. Jose dalyvaus 90 dviratininkių iš 53 šalių. Daugiausiai dviratininkių – po keturias – į grupines lenktynes galės deleguoti Nyderlandai, Italija, Belgija, Šveicarija ir Didžioji Britanija.

KVOTŲ PASKIRSTYMAS

Olimpinis kelialapis Lietuvai atiteko pagal šalių reitingą. Jame Lietuva spalio 17 d., kai baigėsi dviračių plento olimpinė atranka, buvo klasifikuota 48-a. Sudarant šalių reitingą, įtraukiami ne daugiau kaip penkių kiekvienos šalies dviratininkių per metus sukaupti pasaulio reitingo taškai. Pasaulio reitingo taškų (iš viso 597) turi 12 Lietuvos dviratininkių, o į Lietuvos taupyklę šalių reitingui įdėti 473 taškai. Juos pelnė Olivija Baleišytė (150), Rasa Leleivytė (128), Akvilė Gedraitytė (105), Daiva Ragažinskienė (50) ir Gabrielė Andrašiūnienė (40). Vienintelė R. Leleivytė pasaulio reitingo taškų pelnė varžybose užsienyje, o kitoms lietuvėms taškai atiteko už pasiekimus Lietuvos čempionato grupinėse lenktynėse ir asmeninėse lenktynėse laikui. Rasa šiemet lenktynėse užsienyje pelnė 68 taškus.

LDSF informacija

Vytautas Dranginis (LTOK)

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img