2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

E. Jankauskas po mačo Kipre: „Žinome, kad mūsų kelias nebus lengvas“

Privalai perskaityti

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė paskutinėse metų rungtynėse išvykoje sekmadienio vakarą 0:1 pralaimėjo Kipro vienuolikei.

Po rungtynių kalbėjęs rinktinės treneris Edgaras Jankauskas paminėjo epizodą, kai pirmame kėlinyje kamuolys lyg ir kirto varžovų vartų liniją, tačiau rungtynių arbitras skirti įvarčio nesiryžo.

„Nesinori kalavijais po rungtynių mojuoti, bet manau, kad įvartis akivaizdžiai buvo. Galbūt mes patys jo patys neįmušėme, bet ten buvo geras spaudimas, varžovą privertėme suklysti. Dar taip pat buvo ir akivaizdus žaidimas ranka po smūgio galva, kurio teisėjas nepastebėjo ar nenorėjo matyti. Tačiau mes žiūrime savo žaidimą, žinome, kas nepavyko, tad tas paveikslas visiškai aiškus“, – po mačo kalbėjo E. Jankauskas.

Interviu vaizdo įrašas.

Visgi, kalbėdamas apie patį žaidimą, treneris teigė įžvelgęs pozityvių dalykų.

„Rezultatas yra neigiamas, bet aš manau, kad mes labai gerai pradėjome rungtynes ir šiaip, kamuolį daugiau kontroliavome. Pasakysiu, kad ir žaidėme taip, kaip norėjome žaisti. Visos tos plano dalys, kurios nesigavo gerai Juodkalnijoje, šiandien buvo sėkmingesnės“, – dėstė treneris.

Treneris plačiau papasakojo ir apie tai, ką po dvikovos kalbėjo žaidėjams rūbinėje.

„Buvo šioks toks visos stovyklos aptarimas ir atsisveikinimas, nes keli žaidėjai išvyko tiesiai į klubus, nebekeliaus su mumis namo. Norėjosi padėkoti vyrams, jie atidavė visas jėgas.

Tai buvo pirma stovykla, kur mes neatėmėme taškų iš varžovų, tačiau jos nepavadinčiau bloga. Žinoma, gera nepavadinsi, bet bloga taip pat. Vyrai profesionaliai buvo susikaupę, gerai treniravosi, žaidė, tačiau nepavyko. Ne visada tęsis geras ruožas, bus ir kalnelių.

Tyra mūsų užduotis, kad tas entuziazmas neblėstų, kad rankos nesvirtų. Tai labai svarbu, nes žinome, kad mūsų kelias nebus lengvas, jis bus akmeningas, duobėtas, tuos pralaimėjimus reikia mums išgyventi. Tai yra proceso dalis ir svarbiausia kuo greičiau atsitiesti, padaryti išvadas ir kitą dieną jas taisyti“, – sakė treneris.

lff Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img