2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

M. Oyewusi karjerą pratęs Prancūzijoje

Privalai perskaityti

Vilniaus „Žalgirio“ gretose atsiskleidęs Mathiasas Oyewusi kelia sparnus į Prancūziją – puolėjas iš Nigerijos pasirašė sutartį su „Valenciennes“ klubu.

24-erių M. Oyewusi sutartis su „Žalgiriu“ galiojo iki 2023 metų sezono pabaigos.

Savo pasirodymais Vilniaus komandoje jis atkreipė įvairių klubų dėmėsį ir sutarčiai artėjant į pabaigą buvo laisvas pasirinkti kitą karjeros stotelę. Ja tapo antrajame Prancūzijos divizione žaidžiantis „Valenciennes“ klubas. Jame puolėjas galės debiutuoti sausio mėnesį.

Į „Žalgirio“ komandą M. Oyewusi atvyko 2021 metų rudenį iš Slovėnijos. Išsprendus teisinius ginčus, futbolininkas 2022-ųjų sezone pradėjo žaisti oficialias rungtynes.

Pirmąjį sezoną jis per 43 rungtynes įmušė 15 įvarčių ir ženkliai prisidėjo prie istorinio komandos žygio Europoje.

Ypač įsimintini ir svarbūs buvo jo tikslūs smūgiai Europos turnyruose – pergalingas įvartis pratęsime prieš „Ballkani“, tikslus smūgis išvykoje prieš „Malmo“ ir dublis svečiuose dvikovoje prieš „Basel“.

Šiemet M. Oyewusi sužaidė daugiausiai minučių komandoje ir per 39 rungtynes pelnė 20 įvarčių. Su 19 tikslių smūgių M. Oyewusi tapo geriausiu Lietuvos čempionato snaiperiu.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img