2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Į Dakarą Besiruošiantis Benediktas Vanagas Išbando Naująjį ‘Toyota GR DKR Hilux’ Gariūnų Karjere

Privalai perskaityti

„TOYOTA GAZOO Racing Baltics” komandos vadovas ir lenktynininkas Benediktas Vanagas neseniai Vilniaus Gariūnų karjere išbandė „Toyota GR DKR Hilux” bolidą, pagamintą Pietų Afrikoje. Tai buvo pirmasis testas su šiuo bolidu, kuriame buvo įveikta apie 50 kilometrų, siekiant išbandyti techniką po pilno perrinkimo.

B. Vanagas palygino šiuos testus su santuoka, akcentuodamas, kad tikslas yra išryškinti visus automobilių surinkimo trūkumus, kad Dakaro ralyje bolidai puikiai tarnautų. V. Jurkevičius, Dakaro ralio debiutantas, taip pat dalyvavo testavime, pirmą kartą vairuodamas „Toyota GR DKR Hilux” bolidą ir patirdamas naujus pojūčius su šiuo sportiniu automobiliu.

Dakaro ralyje komandos turės patyrusių mechanikų pagalbą, o techninio personalo krūvis bus didelis, reikalausiantis efektyvaus technikos aptarnavimo ir paruošimo. Sportiniai automobiliai šiuo metu yra pilnai perrenkami prieš juos išsiunčiant į Dakarą.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos badmintonas sugrįžta į Europos elitą

Lietuvos badmintonininkė Samanta Golubickaitė pradžiugino visą Lietuvos badmintono bendruomenę. Atkaklus triūsas, treniruočių procesas ir tarptautinių turnyrų patirtis davė saldžių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img