2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Istorinis Lietuvos moterų kerlingo rinktinės pasirodymas Škotijoje vainikuotas sidabro medaliu

Privalai perskaityti

Škotijoje pasibaigusiame Europos kerlingo (akmenslydžio) čempionato B diviziono turnyre Lietuvos moterų rinktinė iškovojo sidabro medalius ir pelnė teisę kitais metais žaisti aukščiausiame divizione – tarp 10 stipriausių Senojo žemyno ekipų.

Virginijos Paulauskaitės treniruojama komanda, kuriai atstovavo kapitonė Virginija Paulauskaitė, Olga Dvojeglazova, Justina Zalieckienė ir Miglė Kiudytė, B diviziono finale šeštadienį 2:9 pralaimėjo Vengrijos ekipai.

Vengrės šiose pirmenybėse lietuvėms buvo neparankios antrą sykį iš eilės. Grupėje Vengrija taip pat šventė pergalę 8:0. Tiek Vengrija, tiek Lietuva iškovojo kelialapius į A divizioną, o tai yra istorinis pasiekimas Lietuvos kerlingui.

Finale vengrės po pirmojo kėlinuko pirmavo 1:0, po trečiojo – 3:0. Ketvirtajame kėlinuke lietuvės pelnė pirmąjį tašką, bet vėliau varžovės vėl nutolo. Aštuntajame kėlinyje vengrės pelnė keturis taškus ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Lietuvos moterų rinktinė šiame čempionate iš viso sužaidė 11 rungtynių ir iškovojo septynias pergales.

B diviziono bronzos medalius iškovojo lenkės, kurios akistatoje dėl trečiosios vietos 7:4 pranoko latves.

A divizione triumfavo ir Europos čempionėmis tapo Šveicarijos akmenslydininkės. Jos finale 6:5 nugalėjo Italijos ekipą. Akistatoje dėl bronzos norvegės 10:3 pranoko švedes.

Devintą ir dešimtą vietas atitinkamai užėmė ir į B divizioną iškrito Čekijos ir Vokietijos rinktinės.

LKA Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img