2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Paaiškėjo Lietuvos taurės nugalėtojai

Privalai perskaityti

2023 m. Lapkričio 25 d. Kaune vyko Lietuvos fechtavimo suaugusiųjų žiemos čempionatas „Lietuvos Taurė“. Varžybos sukvietė beveik 70 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.

Moterų špagos grupėje nugalėtoja tapo Viktė Ažukaitė. Pogrupyje laimėjusi visas kovas, atkrintamosiose nesunkiai nukeliavo iki finalo. Finale po įnirtingos kovos 15:11 įveikusi varžovę laimėjo Lietuvos taurę. Sidabro medalį laimėjo vieną pralaimėjimą pogrupyje patyrusi Paulina Bajorūnaitė-Stauskė, atkrintamosiose sėkmingai įveikusi visas varžoves iki finalinės dvikovos. Bronzos medalius laimėjo Olivija Mašalo, atkrintamąsias pradėjusi iš 1-osios reitingo pozicijos bei Gintarė Venčkauskaitė startavusi iš 6-osios reitingo vietos. Iš viso dalyvavo 28 moterys.

Vyrų grupėje neįveikiamas buvo svečias iš Latvijos Daniels Loginovs. Patyręs vieną pralaimėjimą pogrupyje ir atkrintamąsias pradėjęs iš 4-osios reitingo vietos, kovose iki 15 dūrių neturėjo sau lygių. Sidabro medalį laimėjo taip pat latvis Jurijs Sjanita, nepatyręs nei vieno pralaimėjimo iki finalinės dvikovos. Bronzos medalius laimėjo Mindaugas Tamošiūnas ir Leonardas Kalininas. Iš viso dalyvavo 38 vyrai.

Tradiciškai Lietuvos Taurės metu apdovanojami geriausi sezono sportininkai. Suaugusiųjų grupė – Viktė Ažukaitė ir Leonardas Kalininas, jaunimo – Lurdė Grabovskytė ir Matas Medišauskas, jaunių – Kamila Jonynaitė ir Mindaugas Sipavičius.

fechtavimas.lt Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos badmintonas sugrįžta į Europos elitą

Lietuvos badmintonininkė Samanta Golubickaitė pradžiugino visą Lietuvos badmintono bendruomenę. Atkaklus triūsas, treniruočių procesas ir tarptautinių turnyrų patirtis davė saldžių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img