2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Jau rytoj – Felix’o Šturm’o ir Sukru Altay’aus revanšinė kova Dream Boxing Serijos turnyre Vokietijoje

Privalai perskaityti

Jau šį šeštadienį Liudvigsburge – Vokietija – praėjus 9,5 mėnesio po pirmojo susitikimo vyks revanšinė Felix’o Šturm’o ir Sukuru Altay’aus revanšinė kova.

Pirmoji kova buvo prieštaringa, o klausimai liko neatsakyti. Paskutinį kartą taškais nugalėjo Felix’as Šturmas, tačiau Altay’us buvo žymiai aktyvesnis kovos metu.

Ringe Felix’as stovėjo labai statiškas. Galų gale Šturm’as iškovojo nežymią pergalę taškais.

Daugelis buvo linkę nugalėtoju matyti Altay’jų.

Tačiau šio šeštadienio revanšas padės išsiaiškinti šiuos atvirus klausimus. Ar gali būti, kad buvęs pasaulio čempionas dabar aktyviau įsitrauks į kovą nuo pat pradžių ir kritikams įrodys, kad šeštadienį Liudvigsburge gali būti tik vienas nugalėtojas?

Šiame turnyre išvysime ir Luca Antonio Cinqueoncie (17-0), kuris gins jaunių pasaulio čempiono vardą prieš Mirko Königu (7-1).

Bujaras Tahiri (15-0) susikaus su Melbynu Hernandezu (7-8-2).

20-metis Hamza Salahudinas (10-0) varžysis su buvusiu pasaulio čempionu argentiniečiu Cesariu Rene Cuenca (48-4).

Įspūdingi vardai, tokie kaip Elviras Sendro (12-0), Alemas Begicas (24-0-1), Stevenas Nduka (2-0) ir daugelis kitų taip pat susikaus šiame Dream Boxing Series turnyre.

KUR PAŽIŪRĖTI?

Preliminarios kovos prasidės 16:30 val. CET galite jas stebėti www.fightplus.eu Pagrindinė kovos prasideda 18:30 CET ir jas galite stebėti per DAZN, PRIME FIGHT HD ir www.fightplus.eu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos badmintonas sugrįžta į Europos elitą

Lietuvos badmintonininkė Samanta Golubickaitė pradžiugino visą Lietuvos badmintono bendruomenę. Atkaklus triūsas, treniruočių procesas ir tarptautinių turnyrų patirtis davė saldžių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img