2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Vilius Gaubas: Lietuvis Tenisininkas Ispanijos ATP Challenger Turnyre

Privalai perskaityti

18-metis lietuvis Vilius Gaubas sėkmingai pasirodo Ispanijoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos teniso turnyre „eo Hotels Maspalomas Challenger“. Jis pradėjo nuo kvalifikacijos etapo ir įveikė sunkius išbandymus, o dabar jau triumfuoja pagrindinėse varžybose.

Pirmajame vienetų varžybų rate V. Gaubas po įtemptos beveik 3 valandų trukusios kovos nugalėjo ispaną Carlosą Lopezą Montagudą rezultatu 2:6, 7:6 (9-7), 6:4. Tai buvo ne tik svarbus žingsnis turnyre, bet ir įspūdinga pergalė prieš aukšto ATP reitingo žaidėją.

Antrajame rate, aštuntfinalyje, V. Gaubas susitiks su turnyro favoritu – Ispanijos tenisininku Pedru Martinezu, kuris užima 117-ąją vietą ATP reitinge. Martinezas yra pasiekęs net 40-os poziciją ATP reitinge, tai liudija apie jo talentą ir patirtį tenise.

Turnyro prizų fondas siekia 73 tūkstančius eurų, todėl šios varžybos suteikia puikias galimybes V. Gaubui iškilti į aukštumas ir pademonstruoti savo potencialą teniso pasaulyje. Su ne mažiau kaip 11 ATP reitingo taškų ir 1165 eurais užtikrintais jau šiuo metu, jaunasis lietuvis turi puikią perspektyvą ateities turnyruose.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos badmintonas sugrįžta į Europos elitą

Lietuvos badmintonininkė Samanta Golubickaitė pradžiugino visą Lietuvos badmintono bendruomenę. Atkaklus triūsas, treniruočių procesas ir tarptautinių turnyrų patirtis davė saldžių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img