2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Vilius Gaubas: Lietuvis Tenisininkas Ispanijos ATP Challenger Turnyre

Privalai perskaityti

18-metis lietuvis Vilius Gaubas sėkmingai pasirodo Ispanijoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos teniso turnyre „eo Hotels Maspalomas Challenger“. Jis pradėjo nuo kvalifikacijos etapo ir įveikė sunkius išbandymus, o dabar jau triumfuoja pagrindinėse varžybose.

Pirmajame vienetų varžybų rate V. Gaubas po įtemptos beveik 3 valandų trukusios kovos nugalėjo ispaną Carlosą Lopezą Montagudą rezultatu 2:6, 7:6 (9-7), 6:4. Tai buvo ne tik svarbus žingsnis turnyre, bet ir įspūdinga pergalė prieš aukšto ATP reitingo žaidėją.

Antrajame rate, aštuntfinalyje, V. Gaubas susitiks su turnyro favoritu – Ispanijos tenisininku Pedru Martinezu, kuris užima 117-ąją vietą ATP reitinge. Martinezas yra pasiekęs net 40-os poziciją ATP reitinge, tai liudija apie jo talentą ir patirtį tenise.

Turnyro prizų fondas siekia 73 tūkstančius eurų, todėl šios varžybos suteikia puikias galimybes V. Gaubui iškilti į aukštumas ir pademonstruoti savo potencialą teniso pasaulyje. Su ne mažiau kaip 11 ATP reitingo taškų ir 1165 eurais užtikrintais jau šiuo metu, jaunasis lietuvis turi puikią perspektyvą ateities turnyruose.

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img