2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Pirmasis interviu: „Žalgirio“ naujokas E.Sumneris atvyko į Lietuvą

Privalai perskaityti
Prie Kauno „Žalgirio“ komandos prisijungė gynėjas Edmondas Sumneris. Amerikietis penktadienį iš savo gimtinės atvyko į Lietuvą ir yra pasiruošęs priimti naują karjeros iššūkį.
„Niekada nebuvau atvykęs į komandą viduryje sezono, bet džiaugiuosi šia galimybe. Bus įvairių iššūkių, bet aš esu pasiruošęs priimti audrą. Džiaugiuosi galėdamas išeiti į aikštelę, žaisti ir būti dalimi to, kas labai svarbu šiai šaliai. Negaliu sulaukti, kada vėl galėsiu kautis ant parketo“, – po beveik parą trukusios kelionės sakė į „Žalgirio“ areną atvykęs E.Sumneris.
Pastaruosius penkerius metus 198 cm ūgio gynėjas praleido NBA lygoje. Jam tai bus pirmoji patirtis žaidžiant už JAV ribų.
„Žinau, kokio aukšto lygio turnyras yra Eurolyga. Krepšinis nesibaigia ties NBA. Ir Eurolyga yra pačiame viršuje. Žinau, kad turiu demonstruoti savo geriausią krepšinį. Kaip ir sakiau, priimu iššūkius stačia galva. Žinau, ką galiu duoti. Esu vadinamas chameleonu, tad galiu prisitaikyti prie bet ko. Esu universalus. Galiu žaisti tiek su kamuoliu, tiek be jo. Taip pat labai rimtai vertinu gynybą. Tai mane užveda. Galėsite pamatyti, kad man patinka varžytis. Esu karys. Man tai svarbiausia – kovoti ir laimėti“, – optimizmu tryško „Žalgirio“ naujokas.
Vos nusileidus Lietuvoje amerikietį pasitiko žiemiškas šaltis, kuriam šis buvo pasiruošęs.
„Buvau pasiruošęs šalčiui. Pasiėmiau visus reikalingus daiktus: striukę, kepurę, pirštines. Tad buvau pasiruošęs. Esu iš Detroito, Mičigano. Tad prie šalčio esu įpratęs ir dėl to nesijaudinu“, – teigė E.Sumneris.
Šeštadienį E.Sumneriui buvo atlikta medicininė patikra ir jis prisijungė prie komandos treniruočių.
Sekmadienį „Žalgirio“ naujoko laukia kelionė į Panevėžį, kur žalgiriečiai susitiks su „7bet-Lietkabelio“ komanda.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img