2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Istorinis žygis Filipinuose – tinklininkai P. Stankevičius ir A. Knašas palaužė Ispanų žvaigždes ir žengė į pusfinalį

Privalai perskaityti

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas pirmą kartą karjeroje pateko į „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyro pusfinalį. Lietuvos sportininkai tą padarė šeštadienį iškovodami dvi pergales turnyre Filipinuose.

Turnyro aštuntfinalyje P. Stankevičius ir A. Knašas 2-0 (21:14, 21:19) nugalėjo prancūzus Samuelį Cattet ir Olivierį Barthelemy.

Ketvirtfinalyje mūsiškių laukė akistata su Ispanijos paplūdimio tinklinio žvaigždėmis Pablo Herrera ir Adrianu Gavira, kuriems buvo anksčiau pralaimėję abi tarpusavio akistatas.

Šįkart išaušo revanšo valanda. Lietuvos sportininkai 2-1 (21:16, 13:21, 15:9) palaužė ispanus ir jau dabar užsitikrino geriausią karjeros pasiekimą tokio lygio turnyruose.

Jeigu pirmajame sete solidžiau atrodė lietuviai, tai antrajame iniciatyvą perėmė patyrę ispanai. P. Stankevičius ir A. Knašas tiesiog puikiai pradėjo trečią setą ir pirmavo 5:0. Nors vėliau P. Herrera ir A. Gavira buvo priartėję iki minimumo, tuomet P. Stankevičiaus blokai vėl atstatė mūsiškiams saugesnę persvarą ir lietuviai pergalės iš savo rankų nebepaleido.

36-erių A. Gavira yra 2013-ųjų Europos čempionas. Tuo tarpu jo porininkas, 41-erių P. Herrera, yra net penkis kartus žaidęs olimpinėse žaidynėse ir iškovojęs vieną sidabro medalį.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=502r-5KNSyA

Turnyro pusfinalyje sekmadienį P. Stankevičius ir A. Knašas susitiks su antrais pagal skirstymą australais Thomu Hodgesu ir Zachery Schubertu. Pastarieji ketvirtfinalyje 2-1 (13:21, 32:30, 15:8) palaužė estus Kusti Nolvaką ir Martą Tiisaarą.

Moterų turnyre į ketvirtfinalį nepavyko prasibrauti Monikai Paulikienei ir Ainei Raupelytei. Jos aštuntfinalyje 0-2 (20:22, 14:21) nusileido prancūzėms Lezanai Placette ir Alexiai Richard.

Sezoną Lietuvos paplūdimio tinklininkės baigė užimdamos devintą vietą ir pelnydamos 460 pasaulio reitingo taškų.

Turnyro Filipinuose prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Paryžiaus paralimpinės žaidynės: įdomieji skaičiai

Ar žinojote, kad šių metų paralimpinės žaidynės Paryžiuje bus surengtos pirmą kartą? Kiek paraatletų iš viso pasaulio varžysis paralimpiniame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img