2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų P. Stankevičiaus ir A. Knašo medaliai

Privalai perskaityti

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas.

Lietuvos sportininkai pirmą sykį iškovojo tokio lygio turnyro bronzos medalius. Tai pirmieji tokių varžybų medaliai apskritai Lietuvos paplūdimio tinklinio istorijoje. Šiais metais dusyk ketvirtą vietą „Challenge“ turnyruose užėmė Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė.

Nedaug trūko, kad P. Stankevičiuis ir A. Knašas būtų pasidabinę dar aukštesnės prabos apdovanojimais. Turnyro pusfinalyje mūsiškiai po dramatiškos kovos 1-2 (16:21, 21:19, 13:15) pralaimėjo antriems pagal skirstymą australams Thomui Hodgesui ir Zachery Schubertui. Mačas truko 59 min.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=c-ukNkPE-h0

Akistatoje dėl trečiosios vietos Lietuvos paplūdimio tinklininkai 2-1 (23:21, 17:21, 15:10) įveikė anglus Javierą ir Joaquiną Bello.

Lietuviai laimėjo itin atkaklų pirmą setą, bet antrajame jau pranašesni buvo varžovai. Trečiajame sete sėkmingiau startavo lietuviai, bet broliai iš Anglijos greitai išlygino rezultatą. Visgi seto viduryje P. Stankevičius blokais sustabdė keletą varžovų atakų ir lietuviai susigrąžino iniciatyvą bei šventė pergalę.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=O4y4xA_WZPI

Už trečiąją vietą P. Stankevičiui ir A. Knašui atiteko 720 pasaulio reitingo taškų.

Kaip jau skelbta, moterų turnyre M. Paulikienė ir A. Raupelytė užėmė devintąją vietą.

Tai buvo paskutinis „Beach Pro Tour Challenge“ turnyras šiame sezone. Lietuvos sportininkai turi realias galimybes kovoti dėl kelialapio į olimpines žaidynes. Olimpinius reitingo taškus dar bus galima rinkti ir naujame sezone iki liepos mėnesio.

Turnyro Filipinuose prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.
LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img