2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Pasaulio čempionu tapęs A. Sorokinas: „Kam pirmiausia paskambinau? Žinoma, žmonai“

Privalai perskaityti

„Nuotaikos labai geros, nes rezultatas puikus. Žinoma, iš pradžių bandėme gerinti pasaulio rekordą, tačiau to padaryti neleido oro sąlygos“, – nusišypsojo pasaulio 24 valandų čempionu Taipėjuje tapęs Aleksandras Sorokinas.

Vilnietis per 24 valandas nubėgo 301,790 kilometrus.

„Rekordo siekti sutrukdė pakilęs vėjas. Teko „žaisti“ taktiškai. Antroje bėgimo dalyje greitis krito – atviroje vietovėje vėjas pūtė labai stipriai. Bet treneris Sebastianas Bialobžeskis buvo paskaičiavęs, kad čempionu taps atletas, nubėgęs virš 290 kilometrų. Bet mintyse vis vien plaukiojo mintys apie rekordą. Sakiau sau, kad pabandysiu, bet gerai, kad išgirdau trenerį, kuomet pasikeitė oro sąlygos“.

Po finišo A. Sorokinas prisipažino, kad pasaulio čempiono titulas leido lengviau atsidusti.

„Širdyje pasidarė lengviau, – sake bėgikas. – Bet žinau, kad netrukus viskas aprims, pamiršiu apdovanojimus, prizus ir titulus. Tai jau bus praeitis. Reikia žiūrėti į ateitį“.

A.Sorokinas, prisiminęs finišą, nusijuokė: „Galvojau, kaip džiugu, kad viskas pasibaigė“.

„Ir pasibaigė gerai. Buvau visiškai išsekęs morališkai. Kaip visada daug emocijų nebuvo. Kam pirmiausia paskambinau? Žinoma, žmonai Jelenai“, – nusišypsojo pasaulio čempionas.

Pasaulio čempionų titulu komandinėje įkaitoje džiaugėsi visa Lietuvos rinktinė, kurios garbę taip pat gynė Andrius Preibys, Ruslanas Seitkalijevas ir Aidas Ardzijauskas.

A. Preibys nubėgo 257,789 km (15 vieta), R. Seikatlijevas įveikė 253,789 km (23-a vieta). A. Ardzijauskas pasitraukė iš varžybų po įveiktų 58 kilometrų. „Šis rezultatas labai nudžiugino. Tiesą pasakius, niekas netikėjo, kad galime iškovoti medalį komandinėje įskaitoje. Atrodo, medaliai jau buvo „išdalyti“ iš anksto stipriausioms valstybėms – Japonijai, JAV, Ispanijai – sakė A. Sorokinas. – Bet mes įrodėme, kad galime. Esame labai stiprūs – pagerinome pasaulio rekordą komandinėje

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Paryžiaus paralimpinės žaidynės: įdomieji skaičiai

Ar žinojote, kad šių metų paralimpinės žaidynės Paryžiuje bus surengtos pirmą kartą? Kiek paraatletų iš viso pasaulio varžysis paralimpiniame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img