2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Kęstutis Autukas – apie šuolių į vandenį evoliuciją ir augantį lietuvių potencialą

Privalai perskaityti

75-erių metų šuolių į vandenį trenerio Kęstučio Autuko bendraamžiai stebisi neblėstančiu jo aktyvumu ir entuziazmu. Ilgametis Sostinės sporto centro treneris šuolių į vandenį paslapčių moko ne tik vaikus, bet ir suaugusius, o jo ugdytiniai vis drąsiau skinasi kelią į svarbiausias tarptautines varžybas.

Vienas iš K. Autuko auklėtinių – Martynas Lisauskas – šią vasarą iškovojo sidabro ir bronzos medalius Europos jaunimo čempionate Rijekoje (Kroatija). Tai pirmieji Lietuvos šuolininkų apdovanojimai Senojo Žemyno čempionatuose nuo Aldonos Kareckaitės 1958 metais pelnyto Europos čempionato aukso.

Daugkartinis Lietuvos čempionas, Europos ir pasaulio meistrų čempionatų prizininkas „LTU Aquatics“ tinklalaidėje prisiminė savo karjeros pradžią, papasakojo, kaip keitėsi šuolių į vandenį sporto šaka ir ko netolimoje ateityje galime tikėtis iš jaunųjų mūsų šalies sportininkų.

LPF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img