2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Benas Šorochovas- Estijos siaubas 

Privalai perskaityti

2023.12.09 EstijojE Rakveres mieste vyko UFN mišrių kovų vakaras, kuriame daug dėmesio sulaukė įspūdingas Beno Šorochovo pasirodymas. Benas, atstovaujantis DAINRALFO sporto klubui, pagrindinėje vakaro kovojo susitiko su gerai Estijai žinomu kovotoju- Taur Guitor.

Benas Šorochovas įrodė savo koviNIO meistriškumo klasę, jau pirmame raunde šventė pergalę techniniu nokautu. Šis triumfas buvo ne tik Beno asmeninis pasiekimas, bet ir puikus įrodymas, kad DAINRALFO sporto klubas yra vienas iš stipriausių sporto klubų Lietuvoje.

Beno Šorochovo treneris, Dainius Daukšas, dalinosi savo mintimis apie jauno sportininko talentą: „Benas yra jaunas kovotojas, kuris tik pradeda savo kovinės karjeros kelionę. Jo talentas ir įspūdingas pasirodymas rodo, kad jis turi didelį potencialą. Benas yra labai perspektyvus sportininkas, ir mes tikimės, kad jis dar daug pasieks ateityje.”

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Per mačą su „Virtus“ žalgiriečiai žais Eurolygos 25 metų jubiliejui skirtomis aprangomis

Kovo 19 dieną į „Žalgirio“ areną susirinksiančių žiūrovų laukia ypatingas vakaras. Kaune bus žaidžiamos ne tik Eurolygos rungtynės su Bolonijos „Virtus“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img