2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

„Rotax Max Challenge Grand Finals“ kartingo lenktynėse- Lietuviai greičiausiųjų dešimtuke

Privalai perskaityti

Bahreine pasibaigė „Rotax Max Challenge Grand Finals“ kartingo varžybos, kuriose dalyvavo penki lietuviai. Tai vienas iš trijų pasaulyje vykstančių mono taurės turnyrų, patvirtintas Tarptautinės automobilių federacijos. Dalyviai varžėsi su vienodais kartingais, o sėkmė priklausė nuo vairuotojo įgūdžių ir technikos reguliavimo.

Lietuva istorijoje turėjo du prizininkus: Simą Juodviršį (2013) ir Majų Maziną (2022). Šiemet lietuviai neįsitvirtino tarp prizininkų, tačiau buvo pastebėti. Jokūbas Vaškelis užėmė septintąją vietą „Rotax Micro“ klasėje, o Patrikas Jocius – dvidešimtąją.

„Rotax Mini“ klasėje devintą vietą užėmė Majus Mazinas. „DD2 Masters“ klasėje Martynas Tankevičius patyrė technines problemas finale, o Mykolas Mazinas finišavo vienuoliktas.

M. Tankevičius, „Lenktynių linijos“ vadovas, teigė, kad lietuviai demonstravo galimybes kovoti dėl aukščiausių vietų, o tai motyvuoja siekti pergalių. Jis taip pat pabrėžė, kad Lietuvos lenktynininkai turėtų iškovoti kelialapius į „Rotax Max Challenge Grand Finals“ užsienyje.

Kitais metais varžybos vyks Neapolyje, o Lietuvos čempionatui gali būti skirta 2-3 kelialapiai.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img