2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

N. Petkevičius gins FA „Šiauliai“ garbę

Privalai perskaityti

Istorinę 3 vietą šiemet „Optibet A lygoje“ iškovojusi FA „Šiauliai“ nemažina apsukų ir toliau tęsia komandos komplektacijos darbus 2024 metų sezonui.

Saulės miesto akademijos vadovai sukirto rankomis su dar vienu šio tarpsezonio naujoku. Juo tapo pastaruosius dvejus metus aukščiausios Belgijos futbolo lygos klubui priklausęs lietuvis – Nauris Petkevičius.

Iš Babtų kilęs puolėjas savo profesionalaus futbolininko karjerą pradėjo dar tuo metu gyvavusiame Kauno „Stumbre“, po to jaunasis talentas persikėlė į vieną iš Prancūzijos futbolo flagmanų – „Lille“. Po laiko Lilyje Nauris sugrįžo į gimtinę ir užsivilko tuo metu dar „Optibet Pirmoje lygoje“ rungtyniavusios Kauno rajono „Hegelmann“ komandos marškinėlius.

23-ejų futbolininkui laikas mėlynai baltų ekipoje buvo turbūt sėkmingiausias karjeroje. Nauris Andriaus Skerlos vadovaujamoje ekipoje sužaidė 41 rungtynes, pelnė 17 įvarčių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Būtent po šios sėkmingos serijos pastarasis atkreipė Belgijos „Royale Charleroi“ klubo dėmesį.

Tiesa, nors futbolininkas nuo 2022 metų ir priklausė Belgijos futbolo klubui, jame sužaidė tik 4 rungtynes ir vėliau buvo nuomojamas kitoms ekipoms. N. Petkevičius nuomos pagrindais rungtyniavo tos pačios šalies „Beerschot“ komandoje, vėliau sugrįžo į Lietuvą ir šiemet gynė Vilniaus „Žalgirio“ ir „Hegelmann“ ekipų garbę.

„Pirmosios mintys – tik teigiamos ir pozityvios, džiaugiuosi prisijungęs prie šiauliečių ekipos. Su Mindaugu Čepu ilgai kalbėjomės apie ateities planus ir viziją šioje akademijoje, o po pokalbio nusprendžiau, jog ši lietuvius labiausiai visoje Lietuvoje mylinti organizacija yra ta vieta, kurioje noriu pratęsti savo karjerą.

Su nemaža dalimi šios komandos futbolininkų yra tekę kartu rungtyniauti ir anksčiau, su kitais yra tekę varžytis skirtingose barikadų pusėse, tačiau visumoje, manau, jog adaptacija neturėtų trukti ilgai. Pastarieji metai gal ir nebuvo patys lengviausi, bet žinote, kaip ten sako, sunkūs laikai padaro žmones stipriais. Daug ko išmokau ir žinau, kad tai man ateityje išeis tik į naudą. Dabar visa koncentracija yra į geltonai juodos komandos tikslus kitąmet, nekantrauju, kada galėsime pradėti pasiruošimą naujajam sezonui.

Norėčiau visus Saulės miesto aistruolius paraginti ir toliau taip gausiai lankytis stadione ir skleisti meilę futbolui ne tik tribūnose, bet ir visame mieste, o aš pažadu atiduoti visas jėgas, jog Saulės miesto vardas skambėtų dar garsiau! Pirmyn, Šiauliai!“,– teigė antrasis šio tarpsezonio naujokas N. Petkevičius.

Antrasis komandos naujokas ateinančiame sezone užsivilks 28 numeriu pažymėtus marškinėlius.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos badmintonas sugrįžta į Europos elitą

Lietuvos badmintonininkė Samanta Golubickaitė pradžiugino visą Lietuvos badmintono bendruomenę. Atkaklus triūsas, treniruočių procesas ir tarptautinių turnyrų patirtis davė saldžių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img