2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

„LTU Aquatics“ pristatė šimtmečio renginius ir naujus partnerius

Privalai perskaityti

Asociacija „LTU Aquatics“, vienijanti vandens sporto šakas, pirmadienį Vilniuje pristatė Lietuvos plaukimo šimtmečio renginių planą ir naujus asociacijos partnerius – jais tapo „Sostena“, oficiali „Renault“ atstovė.

„Ateinantys metai – labai reikšmingi mūsų bendruomenei. Minėsime plaukimo Lietuvoje šimtmetį. Nes būtent 1924-aisiais Kaune įvyko pirmosios oficialios plaukimo varžybos. Šimtmetį švęsime visus metus, tačiau kulminaciją renginiai pasieks vasarą, kai atkartosime istorinį plaukimą ir Kaune surengsime didžiulę šventę“, – sakė asociacijos „LTU Aquatics“ prezidentas Saulius Binevičius, priėmęs „Renault“ automobilio raktelius.

Be šimtmečio šventės Kaune vyks serija renginių ir kitose Lietuvos vietose, kuriose išaugo asmenybės, nusipelniusios plaukimui, šuoliams į vandenį, dailiajam ir atviro vandens plaukimui – sporto šakoms, kurias vienija „LTU Aquatics“. Kaip Lietuvos plaukimo šimtmečio minėjimo dalis ateinančią vasarą Vilniuje vyks Europos jaunimo plaukimo čempionatas.

„Labai smagu, kad pirmąsyk istorijoje Lietuvoje vyks tokio rango plaukimo varžybos. Dar smagiau, kad jos sutaps su šimtmečio minėjimu“, – sakė S. Binevičius.

Saulius Binevičius / © Saulius Čirba

Prie šimtmečio renginių jungiasi ir „Sostena“, kuri padės asociacijai „LTU Aquatics“ automobiliais, reikalingais apvažiuoti visą Lietuvą. O „Renault“ tampa oficialiu Europos jaunimo plaukimo čempionato automobiliu.

„Didžiuojamės „Renault“ ir „Sostena“ indėliu puoselėjant Lietuvos plaukimo bendruomenės tradicijas bei šiandien pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi su asociacija „LTU Aquatics“. Taip pat, mums be galo malonu, kad pratęsiame partnerystę su vienu ryškiausių Lietuvos plaukimo atstovų, pasaulio ir Europos čempionu Danu Rapšiu. Linkime toliau sėkmingai ruoštis varžyboms ir siekti pergalių ne tik tarptautiniuose čempionatuose, bet medalių kolekciją papildyti ir auksu ateinančiais metais Prancūzijos sostinėje,“ – sakė UAB „Sostena“ prekės ženklų „Renault“ ir „Dacia“ vykdantysis direktorius Egidijus Gončarovas.

Danas Rapšys / © Saulius Čirba

LPF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img