2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

UFC 296: Tony Fergusono Pralaimėjimas

Privalai perskaityti

Paskutinis šių metų „UFC 296“ baigėsi dar vienu nusivylimu buvusiam laikinajam lengvo svorio kategorijos čempionui Tony Fergusonui. 39-erių Fergusonas (25-10) patyrė savo septintąjį pralaimėjimą iš eilės, šį kartą vieningu teisėjų sprendimu (27-30, 27-30, 27-30) prieš 28-erių metų kylančią organizacijos žvaigždę Paddy Pimblettą (21-3).

Nuo 2019 m. birželio, Fergusonas išgyvena sunkų laikotarpį. Pralaimėjimai Justinui Gaethje, Charlesui Oliveirai, Beneilui Dariushui, Michaelui Chandleriui, Nate‘ui Diazui, Bobby Greenui ir dabar Pimblettui atspindi gilėjančią karjeros krizę.

Nepaisant to, Fergusonas išlieka optimistinis ir kreipiasi į savo gerbėjus: „Myliu savo gerbėjus ir tuos, kurie mane palaiko. Jūs visi esate suknistai nuostabūs. Nepraraskite tikėjimo, močkrušiai. Viena koja priešais kitą kalės, prisiminkite, ką aš sakiau – čempionas“.

UFC prezidentas Dana White‘as po kovos užsiminė apie norą matyti Fergusoną pensijoje, tačiau kol kas neaišku, ar Fergusonas dar grįš į narvą. Jo atkaklumas ir ryžtas išlieka, tačiau ateitis yra neapibrėžta, o sprendimą turės priimti pats kovotojas.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img