2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Brittney Palmer: Ikoninė UFC Narvo Mergina Baigia Karjerą

Privalai perskaityti

Garsioji UFC narvo mergina Brittney Palmer, sulaukusi 36 metų, paskelbė apie savo karjeros pabaigą ir gavo apdovanojimą kaip 2023 m. geriausia MMA „narvo mergina“. Palmer, dirbusi su UFC 16 metus, pasirodys paskutiniame turnyre šį savaitgalį, užbaigdama įspūdingą karjerą šioje srityje.

Palmer karjerą pradėjo WEC organizacijoje, vėliau persikėlusi į UFC. Ji kartu su Arianny Celeste tapo vienomis iš žinomiausių UFC narvo merginų. Palmer įspūdingai susikrovė turtą, kuris dabar siekia iki 5 mln. JAV dolerių, tai yra daugiau nei daugumos UFC kovotojų.

Apdovanojimų metu buvo paskelbti ir kiti laureatai. Geriausiu metų kovotoju tapo Leon Edwards, geriausia kovotoja – Alexa Grasso. Metų proveržio prizas atiteko Alexui Pereirai, o geriausiu tarptautiniu kovotoju pripažintas L. Edwards. Metų kova buvo Islamo Machačevo ir Alexanderio Volkanovskio akistata „UFC 284“ turnyre. Metų nokautu išrinktas L. Edwardso spyris į galvą Kamaru Usmanui. Tuo tarpu geriausiu skausmingu veiksmu buvo A. Grasso veiksmas prieš Valentiną Ševčenko.

Be to, metų sugrįžimas buvo L. Edwardso pergalė prieš K. Usmaną „UFC 278“ turnyre, o metų sensacija – A. Grasso pergalė prieš V. Ševčenko. Metų treneriais tapo Mike‘as Brownas ir Heather Linden, o metų klubu išrinktas „American Top Team“. Teisėjo prizas atiteko Herbui Deanui, metų vadovu pripažintas Danas White‘as, o metų asmenybe – Joe Roganas. Metų ekspertu tapo Michaelas Bispingas.

Brittney Palmer su savo įsimintinu indėliu į UFC ir jos palikimu baigia vieną iš ryškiausių etapų šioje sporto srityje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img