2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

„Dream 2 Drive“: Virtualių Lenktynių Talentai Virsta Profesionalais

Privalai perskaityti

Nuo 2017 metų, kai Lietuvoje pirmą kartą įvyko virtualių lenktynių čempionatas, „Dream 2 Drive“ komanda atveria kelius naujiems talentams lenktynininkų pasaulyje. Projekto tikslas – padėti norintiems, nepriklausomai nuo patirties, siekti profesionalaus lenktynininko karjeros.

Per šešis sezonus, „Dream 2 Drive“ pasiekė įspūdingus rezultatus. Tik per 2023 metų sezoną komanda praleido daugiau nei 150 dienų įvairiose lenktynių trasose, kuriuose vyko ne tik varžybos, bet ir lenktynininkų akademijos mokymai. Nuo jauniausių kartingo sportininkų iki profesionalių lenktynininkų, visi turėjo galimybę tobulėti ir siekti aukščiausių rezultatų.

Įspūdinga yra ir statistika: per sezoną buvo sunaudota beveik 1000 padangų, pasiektas devyniolika kartų podiumas ir aštuoni iškovoti sezono titulai Lietuvos bei Baltijos šalių kartingų ir automobilių čempionatuose.

Ypatingą dėmesį sulaukė sportinis „Porsche 911 GT3 Cup“ automobilis, kuris atveria komandai galimybes dalyvauti Europos čempionatuose. Be to, komanda organizuoja vairuotojų atrankas Ispanijoje bei Portugalijoje, siekiant atrasti pajėgiausius lenktynininkus.

Projektas „Dream 2 Drive“ taip pat dalyvauja kartingo čempionatuose, ugdydamas jaunus talentus. Ši veikla suteikia galimybę sportininkams tobulėti ir startuoti tarptautiniu lygmeniu.

Projekto įkūrėjas Tauras Tunyla pabrėžia, kad jų komanda siūlo pilną aptarnavimą trasoje, taip pat automobilio draudimą ir konkurencingas kainas, kad kiekvienas galėtų jaustis saugus ir patogus lenktyniaujant aukščiausioje lygoje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Paryžiaus paralimpinės žaidynės: įdomieji skaičiai

Ar žinojote, kad šių metų paralimpinės žaidynės Paryžiuje bus surengtos pirmą kartą? Kiek paraatletų iš viso pasaulio varžysis paralimpiniame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img