2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Jake’as Paulas Tapo JAV Bokso Rinktinės Partneriu ir Įsipareigoja Populiarinti Boksą

Privalai perskaityti

Jake’as Paulas, žinomas kaip „YouTube“ asmenybė ir profesionalus boksininkas, ėmėsi naujo projekto, siekdamas dar labiau prisidėti prie bokso sporto. Prieš 2024 m. vasaros olimpines žaidynes Paryžiuje, 26 metų Paulas taps oficialiu JAV bokso rinktinės partneriu. Jis planuoja praleisti laiką olimpiniame treniruočių centre Kolorade, bendraudamas su JAV olimpine bokso rinktine ir skleisdamas žinias apie jų veiklą per savo socialinių tinklų kanalus.

Paulo tikslas – padidinti mėgėjų bokso ir JAV rinktinės populiarumą. Be to, jis patars sportininkams, kaip efektyviai auginti savo asmeninius prekės ženklus. JAV bokso vykdomasis direktorius Mike’as McAtee yra paskelbęs, kad Paulas, vos per trejus metus tapęs profesionaliu boksininku, jau yra tapęs viena įdomiausių ir įtakingiausių figūrų bokso pasaulyje. McAtee teigia, kad Paulas gali tapti puikiu įkvėpėju jauniesiems sportininkams, ypač artėjant olimpinėms žaidynėms.

Neseniai boksininkai Joshua Edwardsas ir Morelle‘as McCane‘as, kurie kvalifikavosi į olimpines žaidynes, dalyvavo J.Paulo kovoje prieš Andre Augustą, teikdami palaikymą ir kurdamas turinį internete. Paulas akcentuoja, kad jo siekis yra atkreipti dėmesį ne tik į boksą kaip sporto šaką, bet ir į atsidavusius bei sunkiai dirbančius sportininkus.

Be savo naujo vaidmens JAV bokso rinktinėje, Paulas taip pat yra įkūręs ne pelno siekiančią organizaciją „Boxing Bullies“. Ši organizacija skatina jaunuosius boksininkus suprasti patyčių priežastis ir pasekmes, o taip pat atnaujina bokso sales Puerto Rike, Niujorke, Floridoje ir Arizonoje. „Boxing Bullies“, bendradarbiaudama su WBO, vykdo programą, kurios metu atnaujinamos jaunimo bokso salės visoje Jungtinėse Valstijose, skatinant jaunimą užsiimti boksu.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Ernesto Česonio pasirengimas sezonui – su Ukrainos komanda ir nauju treneriu

Lietuvos paralimpinės rinktinės triatlonininkas Ernestas Česonis naująjį sezoną pasitinka treniruojamas naujo specialisto – Ukrainos komandos trenerio Romano Korol. Lietuvis...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img