2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

„Mic‘d UP“: Arno Butkevčiaus įgarsinti rungtynių su „Wolves“ užkulisiai

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgirio“ puolėjas Arnas Butkevičius tęsia reabilitaciją po traumos. Kol žalgirietis negali savo žaidimu prisidėti prie komandos rezultatų, krepšininkas aktyvai palaiko bendraklubius nuo suolo. Tuo galima įsitikinti naujausiame „Žalgiris Insider“ laidų rubrikos „Mic‘d UP“ epizode.
Prie Arno Butkevičiaus prisegtas mikrofonas padėjo užfiksuoti „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių, vykusių praėjusį savaitgalį, tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Wolves“ užkulisius.
Aktyviai pergalingame susitikime (79:55) emocijas reiškęs A.Butkevičius rungtynių epizodus vertino su šalia sėdėjusiu ir taip pat nežaidusiu Luku Lekavičiumi.
„Kai treniruotėse nežiūri ir tiek daug nedalyvauji, jau ir pačiam sunku pasakyti (kas žaidžiama – past.)“, – žiūrėdamas į žalgiriečių žaidimą su L.Lekavičiumi kalbėjosi A.Butkevičius.
Krepšininkas žalgiriečius ragino ne tik paskatinamaisiais šūkiais po gerų epizodų, bet ir nepamiršdavo priminti svarbių susitarimų.
Visus A.Butkevičiaus įgarsintus „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių užkulisius jau dabar galima pamatyti „Žalgiris Insider“ platformoje prenumeratoriams skirtame video.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img