2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Pasaulio čempionas A. Sorokinas nedrąsiai prabilo apie baisiausią kitų metų iššūkį

Privalai perskaityti

„Kol kas konkrečių planų nėra“, – pamėgino vaikiškai sumeluoti ilgų nuotolių bėgikas, pasaulio 24 valandų bėgimo čempionas bei rekordininkas Aleksandras Sorokinas.

Atletas jau svarsto apie kelionę į Seviliją, kur vasario mėnesį norėtų mesti iššūkį maratono distancijai, balandžio pabaigoje lauks 100 kilometrų bėgimo varžybos.

O apie patį sunkiausią išbandymą A. Sorokinas kol kas sunkiai ir prisiverčia kalbėti.

„Esu užsiregistravęs 48 valandų bėgimo čempionatui, – atsargiai nusišypsojo bėgikas. – Bet dar nesu tikras, ar startuosiu“.

Gruodžio pradžioje A. Sorokinas apgynė 24 valandų bėgimo pasaulio čempioną titulą.

Taipėjuje lietuvis per parą įveikė 301,790 kilometrus. Aukso medaliu A. Sorokinas džiaugėsi ne tik asmeninėse varžybose, džiugino čempionų titulas ir komandinėje įskaitoje: Andrius Preibys nubėgo 257,789, Ruslanas Seitkalijevas – 253,789, o Aidas Ardzijauskas per šešias su puse valandos įveikė 58 kilometrus.

Tik grįžęs į Lietuvą bėgikas nedrąsiai užsiminė apie 48 valandų bėgimą.

„Kiek drąsiau apie tai kalbėti padeda žmonių palaikymas bei pasitikėjimas. Smagu, kad atsiranda vis daugiau manimi tikinčių. Ypatingai daug motyvacijos suteikė bendradarbiavimo sutarties pratęsimas su „OlyBet“. Be rėmimo tikrai negalėčiau pasiekti gerų rezultatų, nekalbėtume dabar apie pasaulio rekordus. „OlyBet“ – mano buvusieji darbdaviai, kurie vieni pirmųjų manimi patikėjo, investavo ir „bėgo“ su manimi nuo pirmųjų varžybų“.

Ilgametę partnerystę su sportininku vertina ir „Olympic casino group Baltija“ vadovas Tomas Palevičius.

„Didžiuojamės padėdami Aleksandrui siekti aukščiausių rezultatų sporte. Mūsų draugystė prasidėjo, kuomet Aleksandras prisijungė prie mūsų įmonės kolektyvo ir nusprendė siekti savo svajonių bėgime. Nors šiandien jo veiklos sritis kita, jis vis dar yra svarbi mūsų bendruomenės dalis. Aleksandras visada mielai dalyvauja Lietuvoje vykstančiuose bėgimuose ir padeda jiems ruoštis „OlyBet“ komandai. Tai paskatinimas mums ne tik būti fiziškai aktyviais, bet ir siekti savo tikslų, tad tradiciškai planuojame darbuotojus vėl pakviesti į bėgimo treniruotes kartu su Aleksandru“, – sakė T. Palevičius.

A. Sorokinas, tapęs motyvacija kitiems, net nebando slėpti, kad poilsiui po pasaulio čempionato daug laiko neskyrė.

„Jau dukart per dieną treniruojuosi, – šypsojosi bėgikas. – Kūnas labai greitai atsigavo. Aišku, krūviai maži, bet be bėgimo negaliu sėdėti namuose. Tačiau šiame treniruočių etape nemažai ir kitų sporto šakų: kol buvo įmanoma, slidinėjau, dabar lankausi sporto salėje, nepraleidžių progos užsukti į pirtį“.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img