2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Prasta rungtynių pradžia lėmė „Kaunas City” pralaimėjimą OHL Baltijos čempionato nugalėtojams

Privalai perskaityti

OHL Baltijos čempionate įvyko stipriausių Lietuvos ir Latvijos komandų akistata.

Kaune vykusiose rungtynėse „Kaunas City“ trečią kartą sezone nusileido „Zemgale/LBTU“ komandai. Varžovai išsivežė pergalę pasiektą rezultatu 5:2.

Kauniečių nesėkmę lėmė nesėkminga atkarpa pirmajame kėlinyje. Per minutės atkarpą kėlinio viduryje praleidę du įvarčius, jie po kelių minučių praleido ir trečią bei ketvirtą oponentų tikslią ataką, leidusią jiems susikrauti keturių įvarčių pranašumą.

Nors vėliau „Kaunas City“ sugebėjo pagerinti savo žaidimą ir pelnė du įvarčius, bet panaikinti latvių pranašumo jiems nepavyko. Galiausiai rungtynių pabaigoje jie pelnė ir penktąjį savo įvartį padėjusį galutinai užtvirtinti pergalę.

„Kaunas City“ gretose šiame susitikime pasižymėjo Ondrejus Machala ir Danielis Klinecky. „Zemgale/LBTU“ komandoje dusyk į vartus tiksliai metė Karlis Buceniekas, po kartą Renartas Džerodas Alksnis, Denisas Vilanis ir Artūras Karašas.

Hockey.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img