2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Andrejus Drukarovas: Naujas Lietuvos Slidinėjimo Žvaigždė

Privalai perskaityti

Jaunasis 24 metų Lietuvos slidininkas Andrejus Drukarovas tęsia savo įspūdingą sezoną, pasiekdamas naujas aukštumas Europos taurės varžybose. Drukarovas, pradėjęs sezoną rugpjūtį Naujojoje Zelandijoje, iškovojo šeštąją vietą Europos taurės didžiojo slalomo etape Prancūzijoje, tokiu būdu pagerindamas asmeninį rekordą.

Ši pasirodymo sėkmė yra išskirtinė, kadangi niekas kitas iš Lietuvos slidininkų anksčiau nebuvo pakilęs taip aukštai varžybose, kurios yra tik žingsnis žemiau olimpinių žaidynių, pasaulio čempionato ir Pasaulio taurės. Drukarovas, anksčiau du kartus užėmęs dešimtąją vietą, šį kartą ženkliai pagerino savo rezultatą.

Varžybų metu po pirmojo nusileidimo jis dalijosi 13-14 vietomis su vokiečiu Jonu Stockingeriu, tačiau antrojo nusileidimo metu demonstravo puikų pasirodymą ir pakilo į šeštą vietą, taip pat užsidirbdamas 40 Europos taurės taškų.

Šios sėkmės dėka A. Drukarovas dabar Europos didžiojo slalomo rungties bendroje įskaitoje dalijasi 9-10 vietomis su šveicaru Fadri Janutinu, o bendroje visų rungčių įskaitoje jis yra 23-24 pozicijoje kartu su šveicaru Livio Simonet.

Praėjusį savaitgalį Italijoje Drukarovas taip pat parodė puikų rezultatą, iškovodamas 23 vietą prestižinėse Pasaulio taurės varžybose. Be to, sezoną jis pradėjo sėkmingai, iškovodamas penktąją vietą Naujosios Zelandijos ir Australijos taurės varžybose didžiojo slalomo trasoje.

Šiuo metu A. Drukarovas didžiojo slalomo pasaulio reitinge užima 44 vietą, demonstruodamas savo augantį potencialą ir ambicijas tapti vienu iš pirmaujančių slidininkų tarptautiniame arenoje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Doha 2024 – Rezultatai

ŠUOLIAI Į VANDENĮ SportininkasRungtisKvalifikacijaPusfinalisFinalasDalyviųTaškaiVietaTaškaiVietaTaškaiVietaSebastian Konecki1 m tramplinas243.5534—Nepateko453 m tramplinas283.3550Nepateko70Martynas Lisauskas1 m tramplinas276.7026—Nepateko453 m tramplinas262.9059Nepateko70Sebastian Konecki ir Martynas Lisauskas3 m tramplinas...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img