2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Andrejus Drukarovas: Naujas Lietuvos Slidinėjimo Žvaigždė

Privalai perskaityti

Jaunasis 24 metų Lietuvos slidininkas Andrejus Drukarovas tęsia savo įspūdingą sezoną, pasiekdamas naujas aukštumas Europos taurės varžybose. Drukarovas, pradėjęs sezoną rugpjūtį Naujojoje Zelandijoje, iškovojo šeštąją vietą Europos taurės didžiojo slalomo etape Prancūzijoje, tokiu būdu pagerindamas asmeninį rekordą.

Ši pasirodymo sėkmė yra išskirtinė, kadangi niekas kitas iš Lietuvos slidininkų anksčiau nebuvo pakilęs taip aukštai varžybose, kurios yra tik žingsnis žemiau olimpinių žaidynių, pasaulio čempionato ir Pasaulio taurės. Drukarovas, anksčiau du kartus užėmęs dešimtąją vietą, šį kartą ženkliai pagerino savo rezultatą.

Varžybų metu po pirmojo nusileidimo jis dalijosi 13-14 vietomis su vokiečiu Jonu Stockingeriu, tačiau antrojo nusileidimo metu demonstravo puikų pasirodymą ir pakilo į šeštą vietą, taip pat užsidirbdamas 40 Europos taurės taškų.

Šios sėkmės dėka A. Drukarovas dabar Europos didžiojo slalomo rungties bendroje įskaitoje dalijasi 9-10 vietomis su šveicaru Fadri Janutinu, o bendroje visų rungčių įskaitoje jis yra 23-24 pozicijoje kartu su šveicaru Livio Simonet.

Praėjusį savaitgalį Italijoje Drukarovas taip pat parodė puikų rezultatą, iškovodamas 23 vietą prestižinėse Pasaulio taurės varžybose. Be to, sezoną jis pradėjo sėkmingai, iškovodamas penktąją vietą Naujosios Zelandijos ir Australijos taurės varžybose didžiojo slalomo trasoje.

Šiuo metu A. Drukarovas didžiojo slalomo pasaulio reitinge užima 44 vietą, demonstruodamas savo augantį potencialą ir ambicijas tapti vienu iš pirmaujančių slidininkų tarptautiniame arenoje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img