2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Parodomasis Teniso Turnyras Prancūzijoje Virto Fiasko

Privalai perskaityti

Neseniai Prancūzijoje vykęs parodomasis teniso turnyras pasižymėjo netikėtu scenarijumi. Turnyre turėjo rungtis kroatė Donna Vekič ir rusė Mirra Andrejeva. Tačiau dėl Vekič peties traumos, ji pasitraukė iš turnyro, o jos vietą pasiūlė užimti ukrainietei Martai Kostiuk.

Iš pradžių Kostiuk sutiko dalyvauti, turėdama ketinimą aukoti dalį honoraro Ukrainos gynėjams. Tačiau, sužinojusi, kad finale susitiks su rusų tenisininke M. Andrejeva, Kostiuk persigalvojo dėl dalyvavimo. Turnyro organizatoriai, susidūrę su sunkumais rasti pakaitinę žaidėją, nusprendė leisti Andrejevai žaisti prieš vyrą – Yanį Ghazouanį Durandą iš vietinio teniso klubo, kuris netikėtai laimėjo mačą.

Vienas iš turnyro organizatorių, Xavieras Coffinas, paaiškino, kad Kostiuk sulaukė didelio spaudimo iš Ukrainos žiniasklaidos ir socialinių tinklų. Sekmadienį, prieš planuotą finalą, Kostiuk pranešė, kad negalės žaisti dėl gautų grasinimų. Nepaisant šio netikėtumo, Kostiuk praleido laiką su turnyro dalyviais, dalino autografus ir bendravo su jaunaisiais tenisininkais.

Martos Kostiuk sprendimas susijęs su jos griežta pozicija prieš Rusijos ir Baltarusijos sportininkų dalyvavimą tarptautiniuose renginiuose. Ji yra garsiai reiškusi savo nuomonę šiuo klausimu, ypač kalbant apie būsimas Paryžiaus olimpines žaidynes.

Turnyro organizatoriai, nors ir nusivylę situacija, Kostiuk nekaltina ir pabrėžia, kad ji elgėsi profesionaliai ir atsakingai. Nepaisant šių iššūkių, turnyras pasibaigė geranoriška nata, leidžiant žiūrovams išvysti neįprastą, bet įdomų teniso mačą.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Dviejų titanų dvikova: Raimondas Avlasevičius prieš Manuel Rifa

Jau kovo 16 dieną Vilniuje, ASG Arenoje “Sparta Gym” auklėtinis Raimondas Avlasevičius susikaus su patyrusiu Šveicarijos kovotoju Manuel Rifa. ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img