2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

Dešimtmetis po Michaelio Schumacherio Nelaimės

Privalai perskaityti

Michaelio Schumacherio tragiškas incidentas, įvykęs prieš beveik dešimtmetį slidinėjant Prancūzijos Alpėse, vis dar išlieka viena iš labiausiai aptarinėjamų temų autosporto pasaulyje. Schumacheris, nuo to laiko viešumoje nepasirodęs, ir apie jo būklę pateikiama nedaug informacijos.

Vokietijos žurnalistas Jensas Gideonas, minėdamas šios nelaimės dešimtmetį, ARD televizijoje pristatė specialią laidą, apžvelgdama įvykį ir jos pasekmes. J.Gideonas apsilankė avarijos vietoje Alpėse ir pakalbino slidinėjimo instruktorių Andre, kuris buvo vienas iš pirmųjų, atskubėjusių į įvykio vietą.

Andres dalijosi savo prisiminimais apie tą dieną, paminėdamas, kad Schumacherio šalmas buvo visiškai sumaitotas, tačiau vaizdo kamera ant jo tebebuvo. Schumacheris po kritimo iš pradžių dar buvo sąmoningas, kas galėjo sukelti klaidingą įspūdį medikams apie jo būklės rimtumą. Deja, Schumacherio būklė greitai pablogėjo, ir jis buvo praradęs sąmonę bei prijungtas prie kvėpavimo aparato.

Gideonas taip pat atkreipė dėmesį, kad Schumacheris į Grenoblio ligoninę galėjo būti nugabentas greičiau – 3 minutėmis anksčiau, kas gali turėti svarbų vaidmenį jo tolesnėje gydymo eigoje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Mykolas Alekna triumfuoja „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“ varžybose

Lietuvos disko metikas Mykolas Alekna laimėjo aukso medalį WA kontinentinio turo bronzinėse varžybose „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img