2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Luis Suarezas pasirašys Sutartį su Majamio „Inter“

Privalai perskaityti

Garsus futbolo žurnalistas Fabrizio Romano penktadienį patvirtino, kad Urugvajaus futbolo žvaigždė Luis Suarezas netrukus prisijungs prie Majamio „Inter“ komandos. Suarezas, šiuo metu esantis laisvasis agentas, turėtų pasirašyti vienerių metų trukmės sutartį, su galimybe pratęsti dar vieneriems metams iki 2025 m.

Žodinis susitarimas tarp Suarez ir „Inter“ buvo pasiektas jau lapkričio mėnesį, o dabar beliko tik oficialiai įforminti šią sutartį. Praėjusiame sezone Suarezas, žaisdamas už „Gremio“, pasiekė puikius rezultatus – įmušė 18 įvarčių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Suarezas „Inter“ klube susitiks su keletu buvusių savo komandos draugų iš „Barcelona“, įskaitant Lionelį Messi, Jordi Albą ir Sergio Busquetsą. Šis persikėlimas yra laikomas svarbiu žingsniu tiek Suarezo karjeroje, tiek ir Majamio „Inter“ klubo ambicijose stiprinti savo sudėtį.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img