2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Pranašumo neišlaikiusi „7bet-Hockey Punks“ pralaimėjo dar vienas rungtynes

Privalai perskaityti

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate „7bet-Hockey Punks“ patyrė apmaudų pralaimėjimą.

Ketvirtadienį vilniečiai po nesėkmingo trečiojo kėlinio 4:6 nusileido „Kurbads“ atstovams.

Nepaisant lygaus žaidimo pirmajame kėlinyje, įvarčiai krito tik į „7bet-Hockey Punks“ vartus. Rungtynių starte tikslą pasiekė Artūras Ozolinšas (03:17, rez. perd. Aleksandras Novikovas), o prieš jo pabaigą daugumą realizavo Aleksandras Novikovas (16:09, rez. perd. Renaras Ciprusas, Edgaras Dikis).

Vaizdas ant ledo pasikeitė po pirmosios pertraukos. „7bet-Hockey Punks“ komandą įkvėpė sėkmingas epizodas, kai po Ronaldo Dvončo metimo vartininkas nesustabdė ritulio, o pirmasis situacijoje susiorientavo ir lengvą įvartį pelnė Timonas Mažulis (27:56, rez. perd. R. Dvončas).

Kėliniui artėjant prie pabaigos vilniečiai išlygino rezultatą. Po to, kai „Kurbads“ vartininkas ritulį atmušė priešais save, jį nieko nelaukdamas į vartus pasiuntė Laisvydas Kudrevičius (37:55, rez. perd. T. Mažulis, Marinas Lavrovas).

Po šio epizodo ant ledo susikibo Robertas Jekimovas ir Aurimas Gaidauskas. Latvis grubiai pargriovė vieną iš „pankų“ žaidėjų, o komandos draugą A. Gaidauskas gynė kumščiais. Už tai jis susilaukė 5+20 nuobaudos ir dar antrojo kėlinio pabaigoje buvo išvarytas į rūbinę.

Galiausiai kėlinį „7bet-Hockey Punks“ užbaigė dar vienu pozityviu epizodu. Daugumoje L. Kudrevičius apžaidė kelis oponentus ir ataką užbaigė tiksliu smūgiu į svečių vartus (39:31, rez. perd. Kristapas Nimanis, M. Lavrovas).

Visgi, trečiasis kėlinys buvo palankus „Kurbads“ komandai. Davido Livšicso, Roberto Jekimovo, Artūro Mickevičso ir A. Novikovo įvarčiai leido jiems iškovoti pergalę.

Pačioje rungtynių pabaigoje R. Dvončas (59:21, rez. perd. Ilja Četvertakas) dar pelnė įvartį, kuris situacijos jau nepakeitė.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img