2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Rokas Baciuška Pristato Ambicingus Planus 2024 Metams

Privalai perskaityti

Dukart pasaulio ralio-reidų čempionas ir Dakaro ralio vicečempionas Rokas Baciuška ketvirtadienį Vilniuje, „Simuliatorių akademijoje“, pristatė savo planus ir naujienas 2024 metams. Ši vieta buvo pasirinkta simboliškai, atspindėdama Roko pasirengimą artėjančiam Dakaro raliui. Sportininkas pabrėžė svarbą fizinio bei psichologinio pasirengimo, taip pat intensyvių treniruočių namuose.

Baciuška išreiškė dėkingumą savo partneriams už paramą ir palaikymą, tarp jų – ilgamečiai rėmėjai GBY, „GBY rent“, Tauragės rajono savivaldybė, naujieji rėmėjai „Balcia Insurance“, aprangos tiekėjas „Nike“ ir „Red Bull Lietuva“. 2024 metais Baciuška atstovaus „Can-Am Factory team“ komandai, dalyvaudamas Dakaro ralyje „Challenger“ klasėje, kur jo bagis bus juodai geltonos spalvos, o techniniu aptarnavimu rūpinsis „South Racing“.

Lietuvos lenktynininkas nusiteikęs ambicingai – sieks ne tik dalyvauti Dakaro ralyje, bet ir visuose penkiuose pasaulio čempionato etapuose bei keturiuose pasaulio „Baja“ taurės etapuose T1+ klasės automobiliu. Baciuška pabrėžė didelę konkurenciją „Challenger“ klasėje ir savo aukštus tikslus Dakaro ralyje.

Be lenktynių, R. Baciuška taip pat planuoja plėsti „RB Driving Experience“ veiklą, siūlydamas tiek adrenalino kupinus pasivažinėjimus, tiek turistinius maršrutus. Jo indėlis į autosporto edukaciją taip pat sulaukė dėmesio iš „BRP Can-Am“ komandos vadovų JAV.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img