2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Karjeros rungtynes sužaidęs D.Laimutis atnešė „Airwell Energijai“ pirmą sezono pergalę prieš latvius

Privalai perskaityti

Elektrėnų „Airwell Energija“ pirmą kartą šiame sezone nugalėjo varžovus iš Latvijos.

OHL Baltijos čempionato rungtynėse Rygoje „Airwell Energija“ 4:3 palaužė „HS Riga“. Tai buvo vos trečioji jų pergalė sezone, o iki šiol jie buvo nugalėję tik pergalių dar neturinčius „7bet-Hockey Punks“ atstovus.

Jau antrąją rungtynių minutę „Airwell Energiją“ į priekį išvedė Dovydas Laimutis (01:59). Vėliau pirmajame kėlinyje elektrėniškiai turėjo dar tris galimybes daugumai, tačiau jų metu padidinti persvaros jie nesugebėjo.

Antrajame kėlinyje šansą turėjo Egidijus Binkulis, bet jo metimas pataikė į skersinį. Visgi, po numetimo pratęsus ataką ritulys krito į varžovų vartus. Iš toli pasižymėjo Sergejus Lohačius (32:54, rez. perd. D. Laimutis).

Netrukus savo atsaką surengė ir „HS Riga“ sušvelninusi pranašumą po Edvino Berzinšo metimo. Negana to, pačioje kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Oskaras Nilas Briedis.

Trečiajame kėlinyje oponentai vėl prasiženginėjo, o daugumoje po tolimo komandos draugo metimo pirmasis prie ritulio suskubo D. Laimutis sugrąžinęs „Airwell Energijai“ pranašumą (47:44, rez. perd. E. Binkulis, S. Lohačius).

Rungtynių pabaigoje po nuobaudos „Airwell Energija“ liko mažumoje, o oponentai susikūrė dirbtinę dvigubą kiekybinę persvarą, keisdami savo vartininką. Tai leido D. Laimučiui pasiųsti ritulį į vartus ir užfiksuoti savo „hat-tricką“ (58:31, rez. perd. E. Binkulis).

Iki rungtynių pabaigos likus minutei Robertas Janis Polis dar pelnė trečiąjį „HS Riga“ įvartį, bet pakeisti dvikovos baigties jie nebesugebėjo.

Rytoj šios komandos sužais dar vienerias rungtynes.

hockey.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img