2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Puikų sezoną sužaidęs G.Sirgėdas ir toliau žais Kaune

Privalai perskaityti

Geriausią savo karjeros sezoną 2023 metais sužaidęs Gratas Sirgėdas ir toliau rungtyniaus Kaune. Sutartį su klubu šią savaitę pratęsęs saugas jau šeštą sezoną vilkės „Kauno Žalgirio“ marškinėlius.

29-ąjį savo gimtadienį neseniai atšventęs futbolininkas klube su metų pertrauka rungtyniauja nuo 2017-ųjų.

„Esu labai patenkintas, kad Gratas lieka mūsų komandoje. Tai parodo, kad jis tiki šiuo klubu bei mūsų ambicijomis. Jo puolimo įgūdžiai ir gebėjimai žaisti tarp varžovų gynybos linijų yra labai geri. Tai ilgametis sistemos žaidėjas, kuris gali atnešti komandai taškus“, – kalbėjo komandos vyr. treneris Glennas Stahlis.

2023-ųjų sezone G.Sirgėdas buvo prie daugiausiai komandos įvarčių tiesiogiai prisidėjęs žalgirietis. Per 35 susitikimus Lietuvos čempionate saugas pelnė 9 įvarčius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, taip užfiksuodamas geriausius rodiklius savo karjeroje.

Įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu žalgirietis taip pat pasižymėjo LFF taurės turnyre, o LFF Supertaurės finale atliko rezultatyvų perdavimą.

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas abipusiu susitarimu taip pat nutraukė sutartį su Andrejumi Karvatskiu.

Pasirengimą sezonui „Kauno Žalgiris“ pradės sausio 8 dieną.

zalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img