2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Sausio 5-ąją startuos 2024 metų Lietuvos jaunimo futsal čempionatas

Privalai perskaityti

Salės futbolo iššūkį Lietuvoje netrukus priims U10, U12, U14, U16 ir U18 amžiaus grupių komandos.

Būsimą čempionatą organizuos Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija (LSPFA), padedant Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijai (LVJUFA). Šiuo metu yra vykdomi komandų sudėčių registracijos darbai, o nuo sausio 5 dienos bus paskelbta čempionato pradžia.

Žemiau yra pateikiamas dalyvausiančių komandų sąrašas. Varžybų tvarkaraščiai bus skelbiami www.lietuvosfutbolas.lt svetainėje. Rezultatai nebus viešai fiksuojami U10 ir U12 divizionuose, kurie skirti diegti žaidimo didaktinius principus bei lavinti žaidėjų futsal žaidimo gebėjimus.

U18 divizionas: FK „Babrungas“, FK „Banga“, Kuršėnų SM, Palangos SC.

U16 divizionas: Akmenės r. SC, FK „Sirijus“, Prienų FM, SK „Nemenčinė“, „Sveikata“-VSM.

U14 divizionas: Pietų-Rytų grupė –  Druskininkų SC, Druskininkų SC B, FK „Pabradė“, „Kauno Žalgiris“, Kazlų Rūdos SC, „Marijampolė City“; Šiaurės-Vakarų grupė – FK „Babrungas“, FK „Babrungas“-Rietavas, FK „Gintaras“, FK „Gintaras“ B, Palangos SC, Prienų FM, Radviliškio r. ŠSPC, „Sveikata“-VSM.

U12 divizionas: Pietų-Rytų grupės A pogrupis –  FK „Bruklinas“, „Kauno Žalgiris“, „Kauno Žalgiris“ B, Kazlų Rūdos SC, „Sveikata“-VSM; Pietų-Rytų grupės B pogrupis –  FMK „Lituanica“, FMK „Lituanica“ B, FK „Pabradė“, Kaišiadorių ŠSC, Kaišiadorių ŠSC B, SK „Nemenčinė“; Šiaurės grupė – Akmenės r. SC, Biržų r. KKSC, Kuršėnų SM, Radviliškio r. ŠSPC, Vakarų grupės A pogrupis – FC „Džiugas“, FK „Babrungas“, FK „Gintaras“, FK „Gintaras“ B, Minijos FA; Vakarų grupės B pogrupis –  FC „Džiugas“ B, FK „Babrungas“ B, FK „Babrungas“ C, Minijos FA B.

U10 divizionas: Pietų-Rytų grupės A pogrupis – „Be1 NFA“, Birštono SC, „Kauno Žalgiris“, Kazlų Rūdos SC, Prienų FM, „Sveikata“-VSM; Pietų-Rytų grupės B pogrupis –  FK „Pabradė“, FMK „Lituanica“, FMK „Lituanica“ B, Kaišiadorių ŠSC, SK „Savingė“; Šiaurės-Vakarų grupės A pogrupis – Akmenės r. SC, Biržų r. KKSC, FC „Džiugas“, FK „Babrungas“, FK „Babrungas“ B, FK „Gintaras“, FK „Gintaras“ B, FK „Gintra“, Kretingos FM, Minijos FA; Šiaurės-Vakarų grupės B pogrupis – Akmenės r. SC B, Biržų r. KKSC, FC „Džiugas“ B, FK „Babrungas“ C, FK „Babrungas“-Rietavas, FK „Gintra“ B, Minijos FA B, Palangos SC.

LFF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img